V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Redukce hmotnostiBilkovinný doplněk - součást programu ShapeWorks

Personalized Protein Powder – PPP (dříve: Protein Supplement Powder)
slozeni


Obsahuje sojovou bílkovinu – celkem 83% bílkoviny – z dávky 6g je 5g čistá bílkovina. Sojový protein je jedním z nejkvalitnějších rostlinných proteinů. Je to jedinečný zdroj aminokyselin a antioxidantů

Bílkovinný doplněk dodá vašemu organizmu takové množství proteinu, které potřebuje. Je bez příchuti, tím pádem ho můžete kromě koktejlů F1 přidat do i jídla (ovocné kompoty, zeleninové saláty apod.). Při přípravě pokrmů však dbejte na to, aby protein nebyl vystaven vysoké teplotě, což by mohlo způsobit znehodnocení bílkovin.

Bílkovinný doplněk obsahuje speciální kombinaci pšeničného a sojového proteinu a můžete s ním vhodně upravit množství proteinů ve vaší stravě. Mimoto obsahuje v jedné porci jen 95kJ. Pamatujte na to, že v průměru potřebují ženy 100g bílkovin a muži dokonce 150g bílkovin denně. Podrobnější informace o tom, jak velké množství doplňku PPP je pro Vás optimální získáte na stránce dávkování programu ShapeWorks >>.

Bílkovinný doplněk vám pomůže nejen při hubnutí, ale je vhodný také pro sportovce, kteří potřebují zvyšovat objem svalové hmoty.

Protein pomáhá uspokojit chuťové buňky

Budete-li konzumovat vyváženou stravu s množstvím bílkovin, tuků a karbohydrátů vyhovujícím vašemu organizmu, uspokojíte vaše chuťové buňky a omezíte touhu organizmu po přesnídávkách a pamlscích.

Přesvědčte se, jak tato metoda bude účinkovat ve vašem případě, pokud se snažíte zhubnout a mezi hlavními jídly přitom bojujete se svými chuťovými pohárky.

Thermojetics - bylinný koncentrát

  slozeni

Nápoj Thermojetics je instantní směsí složenou z řady čajů a bylin, které příznivě ovlivňují průběh metabolizmu tuků v těle. Výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuků), který v organizmu probíhá. Kromě běžného tuku v těle podporuje i proces odbourávání LDL chloesterolu (tzv. špatného cholesterolu, který má nezanedbatelný podíl na vzniku kardiovaskulárních chorob). Podpora rozkladu kalorií má i tu výhodu, že nápoj Thermojetics dodává velmi rychle energii. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na podkožní tukové tkáně.

Nápoj Thermojetics je ideální doplněk buněčné výživy i programu ShapeWorks, protože posiluje její redukční účinky.

Nápoj Thermojetics lze užívat třemi různými způsoby:

sipka Kombinace s buněčnou výživou, pro zvýšení redukčního účinku. Při snížení příjmu kalorií pomocí F1 (koktejlu). Thermojetics pomáhá procesu štěpení tuků. Štěpí tukové zásoby, které jsou uloženy tam, kde je většinou mít nechceme (boky, hýždě, lýtka apod.).

sipka Udržovací režim. Pokud se neomezí přísun kalorií, Thermojetics bude štěpit nadbytečné kalorie a tím bude bránit nárůstu váhy, který by jinak mohl nastat.

sipka Jako samostatný redukční program. Vhodné pouze k mírnému dotvarování postavy nebo menšímu úbytku hmotnosti.

 

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť broskev 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť citrón 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť malina 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - skořice příchuť 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 50 g - příchuť malina 610 Kč

Thermo Complete

slozeni
Thermo Complete je převratný bylinný doplněk tvořený směsicí účinných, pečlivě vybraných substancí sloužících k podpoře procesu regulace váhy.

Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, kakaových bobů a yerby maté – cesmíny paraguayské (tuto rostlinu pro její mimořádné účinky na lidský organizmus využívali již dávné kultury jihoamerických indiánů. Metabolický účinek yerby spočívá v postupném odbourávání karbohydrátů, čímž dochází k rychlejšímu spalování kalorií, zatímco energie je organizmu postupně a opětovně dodávána. To napomáhá ke zvýšení efektivity srdeční činnosti a zpomalení vzniku kyseliny mléčné). Účinky těchto bylin jsou sladěny tak, aby podporovaly proces štěpení tuků, pomáhaly dodávat přirozený pocit povzbuzení a umožnily organizmu lépe se vyrovnávat se změnou stravovacího režimu. Thermo Complete je nástupcem tablet Thermojetics G&B, které Herbalife v ČR neprodával, ale byly populární zejména mezi distributory, kteří si je pro vlastní potřebu dováželi ze zahraničí. Thermo Complete stejně jako instantní bylinný nápoj Thermojetics příznivě ovlivňuje průběh metabolizmu tuků v těle a podporuje přirozený proces lipolýzy. Rovněž napomáhá při snižování hladiny špatného cholesterolu v krvi.

Účinky těchto bylin jsou sladěny tak, aby podporovaly proces štěpení tuků, pomáhaly dodávat přirozený pocit povzbuzení a umožnily organizmu lépe se vyrovnávat se změnou stravovacího režimu.

Thermo Complete je nástupcem tablet Thermojetics G&B, které se V ČR neprodávaly, ale byly populární zejména mezi distributory, kteří si je pro vlastní potřebu dováželi ze zahraničí.

Thermo Complete je možné kombinovat s ostatními výrobky, které napomáhají při redukci hmotnosti (Thermojetics bylinný koncentrát – čaj, Cell Activator, Aminogen, PPP, Guaranové tablety).

Thermo Complete stejně jako instantní bylinný nápoj Thermojetics příznivě ovlivňuje průběh metabolizmu tuků v těle a podporuje přirozený proces lipolýzy. Rovněž napomáhá při snižování hladiny špatného cholesterolu v krvi.

Thermo Complete obsahuje zhruba tolik kofeinu jako je v šálku kávy, proto by ho osoby citlivé na kofein neměly užívat večer.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Thermo Complete 90 tablet 791 Kč

Cell Activator

slozeni
Cell Activator podporuje metabolizmus na buněčné úrovni. Pomáhá buňkám pracovat na maximum a co nejlépe využít přijímané živiny. 

Rostlinné a bylinné výtažky, B-vitamíny a minerály obsažené v Cell Activatoru pomáhají dopravit nezbytné živiny z potravy a potravinových doplňků přímo k jednotlivým buňkám.

Cell Activator Vám může dvakrát pomoci zhubnout:

Jednak dodá organizmu potřebnou energii, které Vám může chybět a za druhé, pomůže tělu maximálně zužitkovat všechny živiny, které organizmus potřebuje. Tento efekt je zvláště důležitý a pomáhá eliminovat známý jo-jo efekt, který je způsobený právě nedostatkem živin během redukce.

Co Cell Activator obsahuje ?

Řasu chlorea - tato řasa je mnohými odborníky považovaná za naprosto jedinečný zdroj výživy obsahující vysoké množství beta-karotenu, vitamínu B, železa a proteinu

Houba Shitake (houževnatec jedlý) - bohatý na vitamíny B1, B2 a B6, které jsou nezbytné při tvorbě buněčné energie

Kayenský pepř - obsahuje olej capsaicin, což je ostrá složka kayenského pepře napomáhající a podporující efektivní vstřebávání živin z potravy.

Zinek, Mangan, Měď - substance hrající nepostradatelnou úlohu v buněčném metabolizmu
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Cell Activator 60 kapslí 556 Kč

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Gurmánská rajčatová polévka 672 g 826 Kč
Herbalife Hrnek na Rajčatovou polévku 89 Kč

Proteinové tyčinky Herbalife
slozeni
Nesahejte po běžných kalorických čokoládových tyčinkách. Vyzkoušejte různé tyčinky, které Vám nabízíme. Nabízíme trojí požitek nejvyšší kvality s našimi chutnými proteinovými tyčinkami s pravou čokoládou a těmito příchutěmi: vanilka-mandle, čokoláda-arašídy a citron.

Vychutnejte si jednu nebo dvě tyčinky denně jako zdravou svačinu vhodnou při udržování váhy.

               

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Proteinová tyčinka 35 g - čokoláda/ arašídy 35 Kč
Herbalife Proteinová tyčinka 35 g - mandle/ vanilka 35 Kč
Herbalife Proteinové tyčinky 14 ks x 35 g - čokoláda/ arašídy 522 Kč
Herbalife Proteinové tyčinky 14 ks x 35 g - mandle/ vanilka 522 Kč

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Výživná tyčinka Formula 1 Express 56 g - čokoláda 64 Kč
Herbalife Výživná tyčinka Formula 1 Express 56 g - ovoce/ jogurt 64 Kč
Herbalife Výživné tyčinky Formula 1 Express 7 ks x 56 g - čokoláda 408 Kč
Herbalife Výživné tyčinky Formula 1 Express 7 ks x 56 g - ovoce/ jogurt 408 Kč

Vláknina - PSYLLIUM

  psyllium
 
Doporučujeme do každého koktejlu přidat 1 kávovou lžičku vlákniny – PSYLLIA, což je stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. V tradiční indické medicině se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou konzistenci stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a pomáhá čistit trávicí trakt, což usnadňuje detoxikaci organizmu, kterou vyvolává buněčná výživa.

Dalším velmi důležitým aspektem je fakt, že nabobtnáním psyllia se vytvoří pocit sytosti, který je důležitý hlavně v prvních dnech užívání buněčné výživy. V souvislosti s užíváním psyllia je velmi důležité dbát na správný pitný režim.

Koktejl s psylliem je třeba zapít minimálně 250 ml tekutiny.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Dr. Popov Psyllium - vláknina 200 g 109 Kč
Dr. Popov Psyllium - vláknina 500 g - ekonomické balení 199 Kč
Herbalife Formule 1 koktejl 750 g + Dr. Popov Psyllium 200 g - F1 čokoláda 1307 Kč
Herbalife Formule 1 koktejl 750 g + Dr. Popov Psyllium 200 g - F1 piňacolada 1307 Kč

Psyllium - kapsle

  Aloe Vera Gel (nápoj)
Přírodní vláknina užívaná v Indii přes 2000 let.
- unikátní doplněk při nadváze a obezitě, v trávicím traktu zvětšuje až 40x svůj objem.
- čistí trávicí ústrojí, podporuje správné vyprazdňování
- učinné při regulaci stolice při zácpě i průjmu
-přispívá k celkové dobré fyzické i duševní kondici
- vhodné jako doplněk stravy při cukrovce a vysoké hladině cholesterolu v krvi

Složení:
Psyllium (Plantago ovata) - vyčištěné obaly semene jitrocele indického, obal kapsle - jedlá želatina

Jedna kapsle obsahuje 750 mg psyllia

Doporučené dávkování a způsob použití:
3-6 kapslí užíváme 1 - 2 x denně, důkladně zapijeme 250 ml vody nebo jiné tekutiny - bylinným čajem, ovocnou šťávou apod. Nejvhodnější je užívání nalačno nejméně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka je 9 kapslí. Při užívání Psyllia je velmi důležité dodržovat pitný režim. Obsahuje 120 kapslí.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Dr. Popov Psyllium 120 kapslí 168 Kč

Redukční bylinný čaj

  otylka
 
Tento bylinný čaj je vhodný doplněk všech programů Herbalife zaměřených na redukci nebo udržení tělesné hmotnosti. Napomáhá při spalování tuků a pomáhá potlačit chuť k jídlu. Je vhodné užívat ho po večerní dávce koktejlu nebo večeři, protože večer bývá nejkritičtější částí dne, co se dodržování stravovacího režimu týká. Napomáhá také v plnění pitného režimu.

Obsahuje výtažky z řady bylin jako například květ ibišku, nať vřesu, nať tužebníku jilmového nebo mařinky vonné.

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Dr. Popov Redukční bylinný čaj Otylka - sypaný 100 g 67 Kč

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE