V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   CARNIFORM

Nutriční hodnoty

CARNIFORM je maximálně efektivní stimulant fyzického výkonu a velmi účinný spalovač tuku, který uvolňuje energii pro výkon z tukové tkáně. Vysoká koncentrace účinných látek L-carnitinu a synefrinu včetně vitaminů urychlí energetické metabolické pochody a promění tělo v továrnu na energii. Pomáhá při stimulaci na výkon, podporu vytrvalostního výkonu a regeneraci organizmu. Je také výborný doplněk, který napomáhá odbourávání tukové tkáně  a tím účinně podporuje snižování nadváhy.

 

CARNIFORM je určený pro:
- maximální stimulaci a nabuzení na fyzický výkon nebo jinou aktivitu
- ideální doplněk pro snižování nadváhy
- podporu vytrvalostního výkonu a regeneraci
- vysoké využití tukové tkáně pro produkci energie – maximálně efektivní
- odbourávání tukové tkáně po celý den
- vysoké využívání tukové tkáně jako zdroj energie pro výkon
- celkovou energizaci a vitalizaci organizmu

 

Charakteristika účinných látek CARNIFORM

Základní složkou Carniformu je L-carnitin. Tato účinná látka v lidském těle působí jako přenašeč mastných kyselin do mitochondrií, místa jejich spalování (přeměny na energii). Její zvýšený příjem do organismu podporuje tvorbu energie právě z tukové tkáně. Současně pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu, zlepšuje nervosvalovou činnost, a zvyšuje schopnost regenerace.
Společně s L-Carnitinem se na regulaci metabolismu tuků podílí aminokyselina L-arginin. Napomáhá využívání tuků pro získávání energie a současně napomáhá udržovat pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. L-arginin napomáhá i rychlejší eliminaci potréninkových metabolických zplodin – urychluje regeneraci. Na zvýšeném využívání tuků má svůj podíl i přítomnost cholinu, který se současně účastní i na procesech, které vedou ke zvýšení hladiny energie pro svalovou práci. Pro okamžitou stimulaci na fyzický výkon je přidán kofein, který se také významnou měrou podílí na stimulaci energetických metabolických pochodů. Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán extrakt z citrus aurantium, který obsahuje adrenergní látku - synefrin, který mobilizuje tukové zásoby a podporuje termogenezi, což má za následek zvýšené využívání energie z tuků.
Pro správnou funkci celého organismu je přidána směs vitaminů, které současně napomáhají i regeneraci po fyzickém výkonu.

 

Doporučené dávkování

 - před fyzickou aktivitou užijte 1 pitnou monodózu cca 30-45 minut
 - neužívejte v případě, pokud jste zcela na lačný žaludek a v průběhu dne byl minimální příjem stravy!
 - pokud je fyzická aktivita delší než 90 min, lze dávku rozdělit na dvě poloviny a druhou užít cca v polovině výkonu
 - maximální denní dávka: 1 x monodóza 25 ml během 24 hod.
 - nepřekračujte doporučené dávkování

 

Použití

Před použitím protřepejte! Podávejte zředěním obsahu lahvičky v malém množství studeného nejlépe sportovního nápoje (např. z řady Reg-ge series), pro přípravu nejsou vhodné mléčné nápoje, nemíchat s alkoholem, po otevření spotřebujte nejpozději do 24 hodin, případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.

 

Určeno pro zvláštní výživu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Složení

- wind – L-arginin báze, L-carnitin báze, regulátor kyselosti (kys.jablečná, kys. citronová), cholin chlorid, přírodní, přírodně identické aroma (E-150d, E-104, E-211, E-405), antioxidant kys. askorbová, kofein bezvodý, extrakt z Citrus Aurantium (8% synefrinů), konzervant sorban draselný, vitamin H, vitamin B 3, sladidla (aspartam, acesulfam, cyklamát sodný), vitamin B2, konzervant benzoan sodný, vitamin B 5, sladidlo neohesperidin.

 

Balení:

10 monodóz (lahviček) á 25 ml

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE