V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   CARNITIN 1000

Nutriční hodnoty

CARNITIN 1000 Exkluzivní výrobek s vysokým obsahem L-carnitinu v praktickém balení, vhodný pro všechny, kteří si chtějí vzít Carnitin s sebou na cesty. Při sportování v terénu jej zejména ocení cyklisté, lyžaři, turisté, kanoisté a mnoho dalších. Vhodný pro účinnou energizaci organizmu, podporu fyzického výkonu a  srdeční a mozkové činnosti. Příznivě ovlivňuje prosce štěpení tuků a napomáhá i snižování hladiny cholesterolu.

 

CARNITIN 1000 je určen pro:
 - podporu odbourávání tuků
 - podporu fyzického výkonu
 - snižování hladiny cholesterolu
 - podporu srdeční a mozkové činnosti
 - účinnou energizaci organizmu

 

Charakteristika účinných látek CARNITIN 1000

L-carnitin – přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí se na celkové energizaci organizmu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.
Prvotřídní kvalita L-Carnitinu je garantována mezinárodním certifikátem GMP (správné výrobní praxe). Neobsahuje geneticky modifikované organismy (GMO free), je BSE bezpečný, v košer kvalitě.

 

Doporučené dávkování

- 1 monodóza denně

 

Použití

Podávejte zředěním obsahu lahvičky do studeného nejlépe sportovního nápoje (např. z řady Reg-ge series), pro přípravu nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje, po otevření obsah lahvičky, ihned spotřebujte, nepřekračujte doporučené dávkování..

 

Nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek neobsahuje látky dopingového charakteru. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Neobsahuje cukr. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Složení

Příchuť -  citrón

- voda, L-carnitin base, regulátor kyselosti kyselina jablečná, báze citron (přírodní aroma, barvivo E 104, stabilizátor E 405, antioxidant E 320), konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný, sladidla: aspartam, asesulfam, barvivo beta-karoten.    Složení ostatních příchutí naleznete na www.nutrend.cz

 

Balení:

10 monodóz (lahviček) x 25 ml

 

Příchutě:

citrón, natural, pomeranč, zelené jablko

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE