V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   EXCELENT 80

Nutriční hodnoty

EXCELENT 80 z řady Future je unikátní směs proteinů pro přípravu koktejlu s vysokým obsahem bílkoviny. Zdroje proteinů pro přípravu směsi jsou vybírány s ohledem na jejich nejvyšší kvalitu a optimální spektrum aminokyselin potřebných pro organizmus.

Směs je obohacena o esenciální větvené aminokyseliny BCAA v optimálním poměru 2:1:1 a v množství odpovídajícím potřebě organismu při fyzické zátěži.

 

Výrobek je svým zaměřením určen pro:

 - silové sportovce vyžadující zvýšený příjem kvalitních bílkovin
 - všechny sportovce, kteří nejsou schopni přijmout dostatečné množství bílkovin v běžné stravě
 - může být užíván jako částečná náhrada stravy

 

Doporučené dávkování

Jedna porce = 40 g obsahuje 30 g čistých bílkovin. V závislosti na denní potřebě bílkovin konzumujte 1 - 3 porce denně, mezi jídly. Pro optimální využití přijatých bílkovin nepřekračujte stanovenou velikost jedné porce. Pro přípravu používejte čistou vodu.

 

 

Použití

Doporučenou dávku odměřte přiloženou odměrkou a řádně rozmíchejte v šejkru nebo rozmixujte ve vodě, nebo mléce. Poměr ředění je 40 g na 200-250 ml vody (v případě, že žádáte hustší koktejl plné chuti volte poměr 40 g do 0,2 l ). Nádobu po použití vždy pečlivě uzavřete, zabráníte případné kontaminaci. Obsah skladujte při teplotě do 30 ºC a spotřebujte do 2 měsíců.

 

Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte vsuchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Složení - příchuť vanilka

– koncentrát syrovátkových bílkovin, izolát syrovátkových bílkovin, kaseinát vápenatý, izolát mléčných bílkovin, přírodní krémové aroma, přírodní identické a umělé aroma vanilka, přírodní identické aroma smetana (E-551), zahušťovadlo polydextroza, koncentrát větvených aminokyselin, L-glutamin, L-arginin, protispékavé přísady fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, barvivo β-karoten, sladidla sukralosa a acesulfam K.     Složení ostatních příchutí naleznete ZDE >

 

Příchutě:

jahoda, vanilka, čokoláda + kakao, marcipán

 

Balení:

1000g, 2200g

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE