V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Redukce hmotnostiFAT DIRECT

Nutriční hodnoty

FAT DIRECT je efektivní pomocník vašeho hubnutí. FAT DIRECT útočí na několika frontách na tukovou tkáň. FAT DIRECT je postaven na spolupůsobících účincích tradičních bylinných extraktů a látek, které mají klíčovou roli v metabolismu tuků. Kombinací aktivního životního stylu a vyváženého jídelníčku a s pomocí FAT DIRECTU efektivněji využijete svou tukovou tkáň jako zdroj energie v běžném životě.

 

FAT DIRECT napomáhá:
- k redukci tukové tkáně
- ke snížení ukládání tuků
- ke zrychlení metabolismu
- k omezení chuti k jídlu a brzdit apetit

 

FAT DIRECT podporuje:
- stimulaci organismu (potlačení pocitu únavy)
- přeměnu tuků na energii

 

Charakteristika účinných látek FAT DIRECT

Guarana - je jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein a několik dalších účinných látek. Guarana podporuje odolnost vůči fyzické a psychické únavě, zlepšuje krevní oběh, podporuje snížení hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerace organizmu po namáhavém výkonu, oddaluje proces stárnutí a omezuje pocit hladu. Stimulující účinky guarany přetrvávají až 6 hodin po použití a umožňují zvýšit fyzickou aktivitu aniž by způsobily některý z vedlejších účinků pozorovaných při častém pití kávy (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).
Pro stimulaci metabolizmu (urychlení látkové výměny) je přidán extrakt Citrus Aurantium. Obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat a termogenezi, což má za následek i zvýšené využívání energie z tuků.
Přídavek extraktu z vrbové kůry (White Willow Bark), který obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylové) napomáhá termoregulaci. Rozšiřuje cévy v periferii organismu (vazodilatace) a tím odvádí vznikající odpadní teplo.
L-carnitin přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí se na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.
Společně s L-carnitinem se na regulaci metabolismu tuků podílí aminokyselina L-arginin. Napomáhá využívání tuků pro získávání energie a současně napomáhá udržovat pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. L-arginin napomáhá i rychlejší eliminaci metabolických zplodin – urychluje regeneraci.
L-citrulin malát způsobuje vzestup produkce energie, což má za následek intenzivní podporu přeměny zásobních tuků na energii, jak při fyzickém výkonu, tak i v klidu.
Organicky vázaný trojmocný chrom je forma, která je nejefektivněji využitelná organizmem. Reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru) a tím omezuje nadměrnou chuť k jídlu. Zlepšuje efektivní využití cukrů a bílkovin přijímaných stravou. Snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.

 

Doporučené dávkování

 - 2 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle v odpoledních hodinách mezi jídly - věnujte prosím pozornost též "chaotickému dávkování", které je popsáno na letáku uvnitř výrobku.
 - Max. dávka 4 kapsle za den. Nepřekračujte doporučené dávkování
 - Upozornění: neužívat před spaním!

 

     

Více informací o výrobku na ZDE >>>

 

Použití

Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

 

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Složení

- extrakt z guarany, L-carnitin tartrát, L-arginin, želatinová kapsle, L-citrulin malát, extrakt citrus aurantium, laktát chromu, extrakt z vrbové kůry, extrakt ze zeleného čaje, protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

 

Balení:

120 kapslí + nyní v promo balení 4 monodózy CARNIFORMu zdarma

 


Thermojetics - bylinný koncentrát

  slozeni

Nápoj Thermojetics je instantní směsí složenou z řady čajů a bylin, které příznivě ovlivňují průběh metabolizmu tuků v těle. Výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuků), který v organizmu probíhá. Kromě běžného tuku v těle podporuje i proces odbourávání LDL chloesterolu (tzv. špatného cholesterolu, který má nezanedbatelný podíl na vzniku kardiovaskulárních chorob). Podpora rozkladu kalorií má i tu výhodu, že nápoj Thermojetics dodává velmi rychle energii. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na podkožní tukové tkáně.

Nápoj Thermojetics je ideální doplněk buněčné výživy i programu ShapeWorks, protože posiluje její redukční účinky.

Nápoj Thermojetics lze užívat třemi různými způsoby:

sipka Kombinace s buněčnou výživou, pro zvýšení redukčního účinku. Při snížení příjmu kalorií pomocí F1 (koktejlu). Thermojetics pomáhá procesu štěpení tuků. Štěpí tukové zásoby, které jsou uloženy tam, kde je většinou mít nechceme (boky, hýždě, lýtka apod.).

sipka Udržovací režim. Pokud se neomezí přísun kalorií, Thermojetics bude štěpit nadbytečné kalorie a tím bude bránit nárůstu váhy, který by jinak mohl nastat.

sipka Jako samostatný redukční program. Vhodné pouze k mírnému dotvarování postavy nebo menšímu úbytku hmotnosti.

 Proteinové tyčinky Herbalife
slozeni
Nesahejte po běžných kalorických čokoládových tyčinkách. Vyzkoušejte různé tyčinky, které Vám nabízíme. Nabízíme trojí požitek nejvyšší kvality s našimi chutnými proteinovými tyčinkami s pravou čokoládou a těmito příchutěmi: vanilka-mandle, čokoláda-arašídy a citron.

Vychutnejte si jednu nebo dvě tyčinky denně jako zdravou svačinu vhodnou při udržování váhy.

               Vláknina - PSYLLIUM

  psyllium
 
Doporučujeme do každého koktejlu přidat 1 kávovou lžičku vlákniny – PSYLLIA, což je stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. V tradiční indické medicině se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou konzistenci stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a pomáhá čistit trávicí trakt, což usnadňuje detoxikaci organizmu, kterou vyvolává buněčná výživa.

Dalším velmi důležitým aspektem je fakt, že nabobtnáním psyllia se vytvoří pocit sytosti, který je důležitý hlavně v prvních dnech užívání buněčné výživy. V souvislosti s užíváním psyllia je velmi důležité dbát na správný pitný režim.

Koktejl s psylliem je třeba zapít minimálně 250 ml tekutiny.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Dr. Popov Psyllium - vláknina 200 g 109 Kč
Dr. Popov Psyllium - vláknina 500 g - ekonomické balení 199 Kč
Herbalife Formule 1 koktejl 750 g + Dr. Popov Psyllium 200 g - F1 čokoláda 1307 Kč
Herbalife Formule 1 koktejl 750 g + Dr. Popov Psyllium 200 g - F1 piňacolada 1307 Kč

Psyllium - kapsle

  Aloe Vera Gel (nápoj)
Přírodní vláknina užívaná v Indii přes 2000 let.
- unikátní doplněk při nadváze a obezitě, v trávicím traktu zvětšuje až 40x svůj objem.
- čistí trávicí ústrojí, podporuje správné vyprazdňování
- učinné při regulaci stolice při zácpě i průjmu
-přispívá k celkové dobré fyzické i duševní kondici
- vhodné jako doplněk stravy při cukrovce a vysoké hladině cholesterolu v krvi

Složení:
Psyllium (Plantago ovata) - vyčištěné obaly semene jitrocele indického, obal kapsle - jedlá želatina

Jedna kapsle obsahuje 750 mg psyllia

Doporučené dávkování a způsob použití:
3-6 kapslí užíváme 1 - 2 x denně, důkladně zapijeme 250 ml vody nebo jiné tekutiny - bylinným čajem, ovocnou šťávou apod. Nejvhodnější je užívání nalačno nejméně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka je 9 kapslí. Při užívání Psyllia je velmi důležité dodržovat pitný režim. Obsahuje 120 kapslí.

Redukční bylinný čaj

  otylka
 
Tento bylinný čaj je vhodný doplněk všech programů Herbalife zaměřených na redukci nebo udržení tělesné hmotnosti. Napomáhá při spalování tuků a pomáhá potlačit chuť k jídlu. Je vhodné užívat ho po večerní dávce koktejlu nebo večeři, protože večer bývá nejkritičtější částí dne, co se dodržování stravovacího režimu týká. Napomáhá také v plnění pitného režimu.

Obsahuje výtažky z řady bylin jako například květ ibišku, nať vřesu, nať tužebníku jilmového nebo mařinky vonné.


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE