V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Herbalife řada NouriFusionČistící sady NouriFusion

 
Ať je vaše pokožka normální, suchá nebo mastná, pro každého z vás máme soupravu NouriFusion vyhovující vašemu typu pleti. Každá souprava obsahuje čistící a hydratační přípravek a tonikum napomáhající zachování nádherné svěží pleti.
Sada pro normální až mastnou pleť
Obsahuje Multivitamínový čistící přípravek v podobě gelu s obsahem výtažků tea tree a eukalyptu, který efektivně odstraňuje make-up a zbytky nečistot, Multivitamínové tonikum s výtažky tea tree a eukalyptu, které redukuje výskyt pórů a zanechává pokožku svěží a čistou a Multivitamínový hydratační přípravek, což je lehká nemastná emulze s obsahem výtažků vrbovky úzkolisté s ochranným faktorem SPF 15, který ochraňuje pokožku před nežádoucími účinky paprsků UVA a UVB.
Sada pro normální až suchou pleť
Obsahuje Multivitamínový čistící přípravek v podobě gelu s obsahem olivového oleje, sladké mandle a jojoby, který efektivně odstraňuje make-up a zbytky nečistot, Multivitamínové tonikum s obsahem výtažků ořechu, které redukuje výskyt pórů a zanechává pokožku svěží a čistou a Multivitamínový hydratační přípravek, bohatou emulzi pro každodenní použití s obsahem avokáda, meruňky a slunečnicového oleje s ochranným faktorem SPF 15.

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE