V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Pročištění a ozdravění organizmuOVOSAN - doplněk stravy s vaječnými fosfolipidy

slozeni Areko-OVOSAN-90-kapsli
O preparátu Ovosan - Vědečtí pracovníci Československé akademie věd zahájili od roku 1982 systematický výzkum nadějné substance s protinádorovými účinky získávané z ischemizovaných kuřecích embryí. Výsledkem byl československý patent alkyl-fosfolipidu PNAE se selektivním protinádorovým účinkem. PNAE se stal hlavní účinnou látkou speciálního potravinového přípravku OVOSAN, který od dubna 1999 přichází na trh.

OVOSAN - doplněk stravy, je originálním preparátem, který se vyznačuje schopností účinně pomáhat při léčbě a prevenci nádorových onemocnění, podpůrné léčbě infekčních a autoimunních chorob.

Molekulární mechanismus selektivního protinádorového účinku účinné látky obsažené v přípravku OVOSAN (ether-fosfolipidu PNAE) spočívá na biochemických rozdílech mezi normálními a nádorovými buňkami v metabolizmu ether-fosfolipidů. V normálních buňkách je přítomen enzym (alkyl-glycerol-monooxygenása), který štěpí ether fosfolipidy a štěpy jsou dále využity pro biosyntézu lipidů a fosfolipidů, které jsou nezbytnou součástí buněčných membrán. V nádorových buňkách tento enzym chybí nebo je téměř inaktivní, což vede ke kumulaci ether-fosfolipidů v membránách nádorových buněk, k jejich poškození a destrukci membrán.
Nádorové buňky odumírají, zatímco buněčné membrány normálních fyziologických buněk zůstávají nedotčené. Dalším pozitivním protinádorovým účinkem je inhibiční účinek PNAE na enzymatickou aktivitu proteinkinasy C, která ovlivňuje schopnost nádorů šířit se.

Na rozdíl od cytostatik, nejsou ether-fosfolipidy pro zdravé buňky toxické a to ani v opakovaných dávkách při dlouhodobém podávání. Naopak, při opakovaných dávkách se využívá toho, že látky dodané do organismu se prakticky ledvinami nevylučují, většina preparátu a jeho přeměněné části (metabolity) zůstávají v organismu, jsou dále využívány a s každou další látkou se jejich koncentrace v důležitých orgánech, jako játrech, plicích, slezině a mozku, ale především v nádorech, zvyšuje. To umožňuje dosáhnout až takové koncentrace látky, která zlikviduje nádorové buňky, přičemž není narušena funkce normálních orgánů, není narušen imunitní systém, ani krvetvorba.

Přípravek OVOSAN je podáván ve formě želatinových kapslí. Každá kapsle obsahuje 150 mg vaječného extraktu s min. 75 mg vaječných fosfolipidů PNAE, 350 mg jedlého slunečnicového oleje a max. 1 mg cholesterolu. Energetická hodnota jedné želatinové kapsle o obsahu 500 mg je 23 kJ. Ovosan neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva, není návykový a nejsou známy žádné kontraindikace. Je určen pro všechny věkové kategorie s výjimkou dětí do 3 let.
 

DÁVKOVÁNÍ:
Preventivně doporučená denní dávka je 2 kapsle (1 - 0 - 1) po jídle. Při stavech vyčerpanosti, nebo závažného oslabení organismu, anebo má-li být OVOSAN použit jako podpůrný léčebný prostředek u závažných onemocnění, lze užívat denně 6 kapslí (2 - 2 - 2) po jídle nebo podle lékařem rozepsaného individuálního dávkování. V tomto případě je důležité zajistit zvýšený příjem tekutin a to v množství 2,5 - 3 litry denně z důvodu lepšího vyplavování toxických látek z organismu.

Přípravek byl schválen Ministerstvem zdravotnictví a hlavním hygienikem České republiky pod č. j. HEM - 350-25.4.01/11472.
 

Nová registrace Herbalife

KAZUISTIKY - výsledky při užívání tohoto preparátu ZDE >>

 
   
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Areko Ovosan 90 kapslí 2263 Kč

Hericium erinaceus - korálovec ježatý

  obrazek
Vzácná jedlá houba s plodnicí kulovitého či vejčitého tvaru o velikosti až 30cm. Paraziticky roste na poškozených kmenech buků a dubů. Pro svůj tvar se v angličtině se nazývá "hřívou lva", v čínštině či němčině "hlavou opice". V Japonsku byla léta ceněna jako významná léčivá houba u obtíží trávicího traktu. Obsahuje draslík, zinek, železo, germanium, selen, fosfor, avšak jen malé množství sodíku. Zastoupeny jsou všechny základní aminokyseliny a rovněž polysacharidy a bílkoviny.


DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Hericium - korálovec ježatý 250 g 2090 Kč
MRL Hericium - korálovec ježatý 90 tablet 550 Kč

Reishi - Ganoderma lucidum

  obrazek
Podpora imunity - obsahuje látky působící imunostimulačně (betaglukany), antibakteriálně a antintivirálně. Velké uplatnění nachází při obnovování síly organismu po operacích či velkém vyčerpání - fyzickém i duševním. Tradičně se rovněž používá k posílení kloubů, šlach a kostí, pro zvýšení vitální energie a "nadlehčení" těla.
Prevence stárnutí - přírodní antioxidant, který působí proti volným radikálům, nachází tak uplatnění u starých i mladých. Obsahem specifických triterpernoidů ochraňuje cévy před kornatěním a pomáhá snižovat přilnavost krevních destiček k sobě.
Ochrana a detoxikace jater - pomáhá regenerovat játra po zatížení západními léčivy, alkoholem či u hepatitid. Odstraňuje z těla těžké kovy, čehož je možno využít mj. vždy po ošetření amalgámových zubních výplní.
Nespavost - tradičně byla používána taoistickými mnichy k uklidnění ducha i mysli a k zlepšení duševní výkonnosti.
Hypertenze - kyselina ganoderová snižuje krevní tlak.
Diabetes, dna - kyselina ganoderová snižuje hladinu špatného cholesterolu a tuků v krvi.
Astma, bronchitida, alergie - účinky posilování obranyschopnosti doplňují tradiční vlastnosti ganodermy zastavovat kašel, přeměňovat hleny a působit antiastmaticky.
Nádorová onemocnění - podpůrný prostředek využívající protinádorové aktivity obsažených betaglukanů a germania. Rovněž snižuje toxické a vedlejší účinky chemoterapie či radioterapie a bolesti, podporuje makrofágy a reguluje T a B lymfocyty, potlačuje rozšiřování nádorových buněk.


DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Reishi 250 g (dávka na 4 měsíce) 1990 Kč
MRL Reishi 90 tablet 510 Kč

TRITON

  obrazek
Přípravek TRITON na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

TRITON-MRL je vyvážená kombinace účinků tří tradičních hub:

Cordyceps sinensis - Housenice čínská
Podpora imunity a antioxidační působení. Kromě podpory imunity má i významné antioxidační účinky, podporuje látkovou výměnu a vylučování škodlivých metabolitů vzniklých například z trávení léků. Pozitivně ovlivňuje činnost jater (mj. u cirhóz) a ledvin.

Podpora plic. Tradičně se používá pro doplňování plic (kašel, dušnost a alergie).

Podpora ledvin. Tradičně se používá pro doplňování ledvin (např. časté pomočování) a doplnění sil v sexuální oblasti.

Přírodní antibiotikum. Cordyceps je přírodní antibiotikum, potlačuje mnohé škodlivé bakterie (pneumokoky. streptokoky, zlaté stafylokoky), má protizánětlivé účinky.

Omlazující a obnovovací účinky. Tradičně je považován za produkt schopný udržet svěžest mládí. Snižuje hladinu lipidů a cholesterolu v krvi, pomáhá regulovat a rozpouštět tromby. Pomáhá doplnit sílu vyčerpanému organismu (např. po fyzickém vypětí, nemoci atp.). Obnovuje pokožku bez lesku. Pro jeho sílu ho čínští vrcholoví sportovci hojně využívají po tréninku pro znovuobnovení sil organismu.

Nádorová onemocnění. Stimuluje aktivitu leukocytů a zvyšuje jejich hladinu, je to významný prostředek na zmírňování vedlejších účinků radioterapie i chemoterapie.
 

Reishi - Lesklokorka lesklá - Ganoderma lucidum
Podpora imunity. Obsahuje látky působící imunostimulačně (betaglukany), antibakteriálně a antintivirálně. Velké uplatnění nachází při obnovování síly organismu po operacích či velkém vyčerpání - fyzickém i duševním. Tradičně se rovněž používá k posílení kloubů, šlach a kostí, pro zvýšení vitální energie a "nadlehčení" těla.

Prevence stárnutí. Přírodní antioxidant, který působí proti volným radikálům, nachází tak uplatnění u starých i mladých. Obsahem specifických triterpernoidů ochraňuje cévy před kornatěním a pomáhá snižovat přilnavost krevních destiček k sobě.

Ochrana a detoxikace jater. Pomáhá regenerovat játra po zatížení západními léčivy, alkoholem či u hepatitid. Odstraňuje z těla těžké kovy, čehož je možno využít mj. vždy po ošetření amalgámových zubních výplní.

Nespavost. Tradičně byla používána taoistickými mnichy k uklidnění ducha i mysli a k zlepšení duševní výkonnosti.

Hypertenze. Kyseliny ganoderová snižuje krevní tlak.

Diabetes, dna. Kyselina ganoderová snižuje lipoproteiny (LDL) a hodnoty triglyceridů.

Astma, bronchitida, alergie. Účinky posilování obranyschopnosti doplňují tradiční vlastnosti ganodermy zastavovat kašel, přeměňovat hleny a působit antiastmaticky.

Nádorová onemocnění. Podpůrný prostředek využívající antinádorové aktivity obsažených betaglukanů a germania. Rovněž snižuje toxické a vedlejší účinky chemoterapie či radioterapie a bolesti, podporuje makrofágy a reguluje T a B lymfocyty, potlačuje rozšiřování nádorových buněk.

Shiitake - Houževnatec jedlý - Lentinula edodes
Antibakteriální účinky. Inhibiční efekt na Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis a Escherichia coli.

Podpora imunity. Např. u imunitní oslabenosti, civilizačních chorob, alergií, u rým a nachlazení (zvyšuje koncentraci interferonu); podpora organismu starších osob, preventivní podpora u mladších osob (přepracování, vyčerpání).

Kardiovaskulární účinky. U chronických vysokých hladin cholesterolu (prevence arteriosklerózy) a lipidů, snižování vysokého krevní tlaku, u chudokrevnosti.

Přírodní zdroj minerálů a vitamínů. Obsahuje draslík, fosfor, železo, zinek, vápník, měď, horčík, mangan, germanium, stroncium, vitamíny B2 (riboflavin), C, D2, přibližně 30 enzymů a přes 10 esenciálních aminokyselin, proteiny a vlákninu.

Imunomodulační a protinádorové účinky. Např. zvyšováním fagocytické aktivity makrofágů, stimulací T-helper a NK buněk; podpora u chemoterapie a radioterapie ke snížení vedlejších účinků léčby; studie použití u sarkomu 180, nádoru MM-46 (Namba et al, 1987).

Hepatoprotektivní účinky, žlučníkové kameny, žaludeční obtíže a vředy. Komplexních účinků možno dosáhnout v kombinaci s lesklokorkou lesklou a outkovkou pestrou.


Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia) vždy po třetině od každé ze tří hub. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovým houbám a je dále umocněn využitím i jejich podhoubí.

DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL TRITON - směs léčivých hub 250 g 2090 Kč
MRL TRITON - směs léčivých hub 90 tablet 550 Kč

Houževnatec jedlý - Lentinula edodes - Shiitake

  obrazek
Domovinou této lupenité dřevní houby s hnědými klobouky červenavého nádechu a bělavými šupinami je Japonsko, Čína a asijské státy s mírným podnebím. Jako potravina s blahodárnými účinky se používá v Japonsku a Číně již tisíce let. První písemné odkazy sahají až k roku 199 n. l. Ve 14. století o ní tvrdí čínský lékař Wu Jue, že tato potravina má uplatnění i jako léčivo u onemocnění horních cest dýchacích, slabého oběhu krve, onemocněních jater, vyčerpání a slabosti, pro podporu energie a prevenci stárnutí.

Antibakteriální účinky. Inhibiční efekt na Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis a Escherichia coli.

Podpora imunity. Např. u imunitní oslabenosti, civilizačních chorob, alergií, u rým a nachlazení (zvyšuje koncentraci interferonu); podpora organismu starších osob, preventivní podpora u mladších osob (přepracování, vyčerpání).

Kardiovaskulární účinky. U chronických vysokých hladin cholesterolu (prevence arteriosklerózy) a lipidů, snižování vysokého krevní tlaku, u chudokrevnosti.

Přírodní zdroj minerálů a vitamínů. Obsahuje draslík, fosfor, železo, zinek, vápník, měď, horčík, mangan, germanium, stroncium, vitamíny B2 (riboflavin), C, D2, přibližně 30 enzymů a přes 10 esenciálních aminokyselin, proteiny a vlákninu.

Imunomodulační a protinádorové účinky. Např. zvyšováním fagocytické aktivity makrofágů, stimulací T-helper a NK buněk; podpora u chemoterapie a radioterapie ke snížení vedlejších účinků léčby; studie použití u sarkomu 180, nádoru MM-46 (Namba et al, 1987).

Hepatoprotektivní účinky, žlučníkové kameny, žaludeční obtíže a vředy. Komplexních účinků možno dosáhnout v kombinaci s lesklokorkou lesklou a outkovkou pestrou.

DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Shiitake - houževnatec jedlý 250 g 1990 Kč
MRL Shiitake - houževnatec jedlý 90 tablet 510 Kč

Housenice čínská - Cordyceps sinensis

  obrazek
Náš Cordyceps sinensis pochází z původního kmene z vysokých nadmořských výšek Nepálu, kde parazituje většinou na housenkách, ale i jiném hmyzu. Narozdíl od většiny cordycepsu pocházejícího z Dálného Východu ho společnost MRL nesbírá z mrtvých housenek, ale dává přednost použití vlastního získaného kmene pro kultivaci ve sterilním prostředí, čímž se eliminuje jinak nevyhnutelná kontaminace škodlivými bakteriemi a cizorodými houbami. Zdroje kvalitního cordycepsu v Asii totiž zdaleka nestačí ani na pokrytí domácí spotřeby

Podpora imunity a antioxidační působení. Kromě podpory imunity má i významné antioxidační účinky, podporuje látkovou výměnu a vylučování škodlivých metabolitů vzniklých například z trávení léků. Pozitivně ovlivňuje činnost jater (mj. u cirhóz) a ledvin.

Podpora plic. Tradičně se používá pro doplňování plic (kašel, dušnost a alergie).

Podpora ledvin. Tradičně se používá pro doplňování ledvin (např. časté pomočování) a doplnění sil v sexuální oblasti.

Přírodní antibiotikum. Cordyceps je přírodní antibiotikum, potlačuje mnohé škodlivé bakterie (pneumokoky. streptokoky, zlaté stafylokoky), má protizánětlivé účinky.

Omlazující a obnovovací účinky. Tradičně je považován za produkt schopný udržet svěžest mládí. Snižuje hladinu lipidů a cholesterolu v krvi, pomáhá regulovat a rozpouštět tromby. Pomáhá doplnit sílu vyčerpanému organismu (např. po fyzickém vypětí, nemoci atp.). Obnovuje pokožku bez lesku. Pro jeho sílu ho čínští vrcholoví sportovci hojně využívají po tréninku pro znovuobnovení sil organismu.

Nádorová onemocnění. Stimuluje aktivitu leukocytů a zvyšuje jejich hladinu, je to významný prostředek na zmírňování vedlejších účinků radioterapie i chemoterapie.


DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Cordyceps sinensis - housenice čínská 250 g 2600 Kč
MRL Cordyceps sinensis - housenice čínská 90 tablet 710 Kč

Hlíva ústřičná - Pleurotus ostreatus

  obrazek
Antibiotický účinek - zdroj antibiotika pleurotinu. Podpora imunity. Ztuhlost šlach a svalů, posílení žil, strnulost končetin, houser. Přírodní zdroj minerálů a vitamínů. Podpora růstu mladých buněk.

Kardiovaskulární účinky - cholesterol pod kontrolou. Přírodní zdroj statinu, v současnosti nejúčinnější látky snižující vysoké hladiny cholesterolu (prevence aterosklerózy). Imunomodulační a protinádorové účinky. Příznivě působí u ekzémů, kožních alergií, hemoroidů, křečových žil.

Obsahuje železo-transportní bílkoviny, které ho dopravují na místo vstřebávání ve střevech.


DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Pleurotus ostreatus - Hlíva ústřičná 250 g 1490 Kč
MRL Pleurotus ostreatus - Hlíva ústřičná 90 tablet 410 Kč

Polyporus umbellatus - choroš oříš

  obrazek
Diuretické působení – tradiční použití u otoků a obtížném močení.

Antioxidační působení – obsažené polysacharidy vykazují pročišťovací účinky u radikálů superoxidů a hydroxylů.

Antivirální působení (podpůrně u hepatitidy)

Podpora růstu vlasů

Podpora imunity


DÁVKOVÁNÍ:
Přípravky z houbové biomasy vyrábí MRL ve dvou podobách:
T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.
P250 - balení obsahující 250 g jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně. Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
MRL Polyporus - choroš oříš 250 g 2090 Kč
MRL Polyporus - choroš oříš 90 tablet 550 Kč

Bylinný nápoj z Aloe Vera - koncentrát

slozeni obrazek
Přírodní nápoj pro „vnitřní zdraví“. Všechny blahodárné živiny, které se nalézají v rostlině aloe vera jsou obsaženy také v Herbal Aloe Concentrate. Tento osvěžující, čistý nápoj pomáhá zklidňovat zažívací ústrojí a pomáhá přirozenému sebeočišťujícímu procesu, který probíhá v lidském organismu, případně napomáhá procesu detoxikace vyvolané buněčnou výživou. Herbal Aloe Concentrate je vyroben z prvotřídní aloe. Je obohacen o důležité enzymy, aminokyseliny a vitamíny. Ve spojení s heřmánkem, jehož mnohostranné účinky oceňovali již staří Řekové a který byl pro Anglosasy posvátnou bylinou, jsou účinky aloe ještě zesíleny. Herbal Aloe Concentrate má vysoký obsah vápníku a hořčíku a je zdrojem vitamínu A. Z nápoje je zcela odstraněn aloin, hořká látka, která se nachází v dužnatých listech aloe. Herbal Aloe koncentrát je vhodný jako prevence vzniku žaludečních vředů a vředů na dvanácterníku. Lidé trpící těmito chorobami si pochvalují tišící účinek tohoto nápoje.

DÁVKOVÁNÍ:
Smíchejte 3 - 4 uzávěry s vodou nejvýše třikrát denně. Pokud se Herbal Aloe Concentrate užívá společně s buněčnou výživou, doporučujeme užívat ho 4 uzávěry 3x denně během 1. týdne užívání – má příznivé účinky na organismus během detoxikace. Toto dávkování samozřejmě můžete snížit podle potřeby.

Více informací o Aloe Vera >>
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí brusinka 473 ml 769 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí mango 473 ml 769 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí tradiční 473 ml 769 Kč

RoseOx

slozeni
Klíčový prvek komplexního antioxidačního programu.

Vyrobeno z rozmarýnového extraktu, jehož antioxidační vlastnosti ve spojení s unikátní kombinací bylin v RoseOx působí proti volným radikálům a tak chrání organizmus na buněčné úrovni. Volné radikály jsou nebezpečné látky, se kterými se v dnešním znečištěném životním prostředí setkáváme všude. Zvláště ohroženi působením volných radikálů jsou kuřáci a lidé žijící ve větších městech, kde je ovzduší znečištěno exhalacemi. Pravidelné užívaní RoseOx zajišťuje potřebou hladinu karnosinové kyseliny, což je výchozí bod růstu antioxidačního působení jiných látek, zejména vitamínu E. Antioxidanty zlepšují imunitu a zpomalují předčasné buněčné stárnutí. RoseOx je první z nové generace antioxidantů s kaskádovým efektem. Kaskádovým efektem označujeme unikátní schopnost aktivní látky měnit se do řady postupně aktivních forem, což pomáhá vytvořit silnější a déle trvající efekt. RoseOx má širokou schopnost regenerovat jiné antioxidanty včetně vitamínu E. Nejlepších výsledků dosáhnete ve spojení s Schizandra Plus.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta denně nejlépe s jídlem.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife RoseGuard 60 tablet 658 Kč

Schizandra Plus

slozeni
Pročištění a ozdravění dýchacích cest.

Schizandra Plus působí zejména na pročištění a ozdravění dýchacího ústrojí a má rovněž silné antioxidační účinky.Barevné bobule schizandry, keře z čeledi šácholanovitých, byly hlavní součástí čínského bylinkářství po staletí a proslavily se po celé Asii svými blahodárnými účinky na lidský organizmus. Plody schizandry jsou považovány za bohatý přírodní zdroj adaptogenů, látek které pomáhají organizmu přizpůsobovat se změnám prostředí. Antioxidační účinky zajišťuje široké spektrum látek: Octacosanol: látka, která je obsažena v oleji z obilných klíčků. Vitamín E: životně důležitý v tucích rozpustný vitamín, který má antioxidční účinky a brání rozpadu esenciálních lipidů včetně omega-3 mastných kyselin. Selén: stopový prvek, který je nezbytný pro lidské zdraví. Je spojen s metabolismem tuků a vitamínem E a je rovněž důležitý jako kofaktor při produkci antioxidantu glutathioninu. Ascorbylpalmitát: v tucích rozpustná forma vitamínu C, která vykonává antioxidační aktivity charakteristické pro vitamín C v lipidech a tukových tkáních těla.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta 2x denně, nejlépe s jídlem ráno a večer.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Schizandra 60 tablet 389 Kč

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE