V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna

Spočítejte si Vaše BMI

tip

 
 
zkusenosti
 
obr

Věra STAHLOVÁ, Plzeň

obr

Díky bláznivým dietám a hladovkám jsem ve svých 21 letech měla problémy se žaludkem a byla jsem závislá na cigaretách. Po jednom měsíci užívání buněčné výživy zmizely všechny problémy, cigarety už téměř 3 roky nepotřebuji a přebytečných 6 kg je pryč.

 

obr

Josef RADINA, Horažďovice

obr

Před užíváním buněčné výživy jsem trpěl blokacemi bederní a krční páteře, měl jsem křečové žíly, začínající lupénku a hrozných 125kg. Po jednom měsíci jsem se zbavil všech problémů a také 15kg váhy. V současné době jsem zhubl už o neuvěřitelných 35kg.

 

obr

Pavel HOLUB, Rokycany

obr

Můj výchozí stav: 106kg, bolesti zad, nepříjemné plísňové onemocnění nohou z pracovní obuvi. Můj současný stav: zdravotní problémy pryč a 20kg dole. A to vše díky buněčné výživě.

 

 

obr

Zdeňka WENIGOVÁ, Plzeň

obr

Kvůli problémům s páteří jsem byla v invalidním důchodu. Měla jsem trombózu, embolii plic, nízký tlak, houstnutí krve a velkou nadváhu. Za jeden měsíc užívání buněčné výživy všechny problémy pryč ! A do dnešního dne jsem shodila neuvěřitelných 45kg !

 

obr

Romana PTÁKOVÁ, Karlovy Vary

obr

Před užíváním buněčné výživy jsem trpěla bolestmi hlavy, měla jsem problémy s velkou únavou a nějaké to kilo navíc. Po jedné měsíční dávce jsem se zbavila všech problémů a co je skvělé – vážím o 13kg méně.

 

 

obr

Jana ŠÍPKOVÁ, Plzeň

obr

Po prvním měsíci užívání buněčné výživy 13 kg dole. V redukci pokračuji. V současnosti jsem zhubla už o 24 kg!

 

 

 

obr

Jiří ŠEBESTA, Jihlava

obr

Následkem křečových žil a bércových vředů jsem měl nohy od kolen dolů úplně černé, trpěl jsem artrózou, astmatem, denně jsem krvácel z dásní, velmi často také z nosu a byl jsem často unavený. Po první dávce buněčné výživy všechny problémy ustoupily a zhubl jsem o 32 kg.

 

obr

Šárka KLEČKOVÁ, Karlovy Vary

obr

Dříve mě trápilo astma, atopický ekzém, alergie, 400 léků každý měsíc a víc jak 60 kg nadváhy. První měsíc užívání buněčné výživy a thermojetics 70% zlepšení ekzému a o 13 kg méně. Dnes po 11 měsících žádné léky, téměř žádné zdravotní problémy a o 55 kg méně.

 

obr

Marie KULÍŠKOVÁ, Klatovy

obr

Konzumace buněčné výživy zcela změnila můj život. Zmizely zdravotní problémy, žlučníkové záchvaty, otoky kloubů, nemusím na operaci křečových žil. Neberu žádné léky, mám mnoho energie. Jsem ve výborné psychické pohodě. Každý den prožívám šťastně. Zhubla jsem celkem o 28 kg.

 

obr

Rudolf BUBNÍK, Plzeň

obr

Je mi 50 let a jsem z Plzně. Po dlouholeté aktivní sportovní činnosti jsem měl mnoho zdravotních potíží. Nejhorší byly blokády bederní a krční páteře a artroza kyčelních kloubů. Po konzumaci buněčné výživy nemám žádné zdravotní potíže a navíc jsem shodil 25 kg.

 

   

Alena HOLINGEROVÁ -  42 let, Beroun

Od narození jsem trpěla ekzémem, chronickým zánětem průdušek a alergií na pyly, kočičí srst atd. Během dospívání se tyto potíže částečně zmírnily, ale stále mě provázely až do loňského roku. Při stavbě rodinného domku jsem ve svých 21 letech utrpěla úraz krční páteře, od té doby mě provázely bolesti hlavy a páteře, bolesti krčního svalstva a kříže. Po celé léta jsem se podrobovala různým rehabilitačním cvičením. S přibývajícími lety se u mě objevily další zdravotní problémy. Ve svých 37 letech jsem byla na operaci, během roku jsem přibrala 23 kg. Ve svých 40 letech jsem měla 98 kg. Měla jsem nemocemi prolezlé tělo – ekzém, alergie, zánět průdušek, stálé bolesti krční páteře, hlavy, nervní žlučník, bolesti břicha, kloubů, páteře atd.

Tyto bolesti jsem tlumila užíváním různých léků, na které jsem si za ta léta zvykla a staly se pro mne skoro drogou. Byla jsem nervózní, unavená žena, byla jsem ráda, že okolo 22. hod. mohu jít spát. V noci jsem se ale budila zase bolestí páteře. V posledních 2 letech jsem se hlavně snažila snížit nadváhu, nikdy jsem ale neměla žádný výsledek. Zhubla jsem 5-7 kg, ale do 4 měsíců jsem měla skoro 10kg zpátky. Setkala jsem se s buněčnou výživou, výrobkem firmy Herbalife. Byl mi doporučen jako skvělý produkt na redukování váhy. Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřila, ale řekla jsem si, kdyby náhodou nebyly žádné výsledky, tak aspoň zregeneruji svůj organizmus, je tam přece tolik vitamínů, minerálů a bylin. To mi nemůže v žádném případě uškodit. Nejen, že jsem se zbavila 21 kg nadváhy, ale najednou jsem začala zjišťovat, že se mé zdravotní problémy nějak vytrácejí, že mě nic nebolí, hlavně žádné bolesti páteře a krčního svalstva. Vlastně už druhé jaro jsem přečkala bez jakýchkoliv problémů s alergií – senná rýma. Ekzém se mi úplně ztratil, žádné problémy s průduškami, žádná chřipka ani kašel. Díky tomuto výrobku se mi nejen zregeneroval organizmus, ale mám spoustu elánu, vitality, energie, ta tam je únava a nervozita. Prostě po čtyřicítce jsem se úplně změnila a začala jsem úplně jiný život. Mohu jen říci, že tento stav, kdy mě nic nebolí, netrápí, je prostě fajn.

obr
obr

Jitka KUKLOVA

Jitka KUKLOVÁ  -  Praha

V 16 letech mě začaly trápit těžké žaludeční a zažívací problémy a lékaři mi zjistili gastroesofageální reflux, což je špatná funkce svěrače žaludku.
Měla jsem pravidelně brát léky, ale časté nevolnosti spojené se zvracením, mi neumožňovaly jíst téměř nic. Buněčnou výživu jsem poprvé vyzkoušela v květnu 95 a už během prvního měsíce jsem cítila příliv energie, které jsem, ještě jako zdravotní sestra, potřebovala opravdu dost. Díky buněčné výživě jsem se naučila mít pravidelný stravovací a pitný režim, mé žaludeční problémy se objevují velice zřídka a navíc jsem zhubla 5 kg.

obr

Martina RÜCKLOVÁ -  37 let, Praha

Od 29 let jsem začala mít spoustu zdravotních problémů, které se s přibývajícím věkem zhoršovaly. Strávila jsem 3 roky v plném invalidním důchodě na selhání nervového systému. Neustále jsem byla unavená a ospalá. Prodělala jsem operaci žlučníku.  Dále mě dlouhou dobu trápily bolesti zad, artróza kolen a vředy na dvanácterníku. Užívala jsem spoustu léků a to jak na nervový systém, tak i na vředy, ale účinek se nedostavoval.
Po měsíčním užívání buněčné výživy, THERMOJETIC a GUARANY mě zcela přestaly bolet klouby a záda, a dokonce už nemusím užívat ani léky. Kromě toho jsem snížila váhu o 10 kg a zhubla jsem 12 cm přes boky a 4 cm v pase. Nyní se cítím skvěle a mám spoustu energie.

 

obr

Helmut RÜCKL-  53 let, Praha

Až do roku 1995 jsem za celý svůj život neměl nikdy vážnější zdravotní potíže.V roce 1995 jsem se dostal do nemocnice se srdečními obtížemi. Bylo mi diagnostikováno ucpávání cév.
Po lékařském zákroku, kdy mi byly cévy pročištěny jsem si myslel, že už je všechno v pořádku. Ale za půl roku se stejný problém opakoval. Lékaři cévy opět pročistili a provedli angioplastiku ( vyztužení cév – aby se neucpávaly).V případě, že by se stejný problém objevil znova, tak mě čekala rozsáhlá operace srdce (bypass). Kromě spousty léků mě lékaři neustále opakovali, že musím snížit váhu. Tenkrát jsem vážil 96 kg.
Po 2 měsících užívání buněčné výživy a THERMOJETICS se podstatně zlepšil můj zdravotní stav a váhu jsem snížil o 16 kg, takže na operaci srdce jít nemusím. Kromě toho mi lékaři výrazně snížili dávky léků (z 5-ti druhů na 2). Cítím se skvěle a všem užívání buněčné výživy mohu doporučit.

   
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE