V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Sport, energie a vitalitaGuaranové tablety

slozeni
Legendární posvátná rostlina jihoamerických indiánů
Slovo guarana je výrazem jihoamerických Indiánů kmene Maués a znamená keř, který roste za podpory jiné rostliny. Dnes se používá pro označení plodů rostliny Paullinia Cupana z rodu Sapindaceae. Mezi Indiány Maués i dalšími brazilskými indiánskými kmeny představuje guarana legendární rostlinu, kterou považují za elixír a věří, že je to rostlina posvátná, seslaná bohy jako potrava i lék. Připravují z plodů posilující nápoj a tento povzbuzující prostředek využívali také při zahánění hladu, léčbě horečky a tišení bolestí. Guarana obsahuje stimulační látku podobnou kofeinu, zvanou guaranin. Semena guarana obsahují zároveň vysoké množství tuků, olejů a pryskyřic, které společně brání tomu, aby se látka řádně rozpustil ve vodě. To je zřejmě příčinou toho, že povzbuzující látky jsou v zažívacím ústrojí absorbovány velmi pomalu, a účinek jedné dávky je často patrný plných šest hodin. Je vskutku pravděpodobné, že jak výživná hodnota těchto mastných sloučenin, tak relativně pomalý průběh vstřebávání stimulačních alkaloidů proslavily rostlinu guarana jako zdravý životabudič a výživnou náhradu za potravu v době nuceného nebo dobrovolného hubnutí. Dnešní medicínské způsoby použití guarany, jež byly zkoumány, klinicky testovány a o nichž informují četné vědecké práce, vytvářejí impozantní seznam. Nelze tedy pochybovat o tom, že guarana je skutečně bylina se širokým spektrem aplikace při obrovské škále problémů.

Toto jsou nejvýznamnější blahodárné účinky, kterých Ize dosáhnout při užívání Guarany: - působí jako všeobecné tonikum, zejména při pocitu vyčerpání
- při léčbě průjmu a úplavice
- je indikován při nervových depresích a rekonvalescenci po dlouhodobých nemocích.
- působí uklidňujícím způsobem při bolestivé menstruaci
- působí pozitivně na nervový a svalový systém a předchází únavě
- stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost
- jeho celkový účinek se jeví jako zmírňující uvolňující bolest a všeobecně uklidňující
- umožňuje snadnější snášení vysokých teplot
- má afrodisiakální vlastnosti

Zároveň díky účinkům guarany posílený a účinnější krevní oběh znamená u všech typů sportů značnou výhodu, neboť probíhá intenzivněji uvolňování kyseliny mléčné ze svalů a tím se snižuje únava. Další z velkých výhod této látky je vlastnost, že po použití nenastává krátké povzbuzení, které by bylo následováno pocitem, že je třeba užít další dávku. Guarana totiž účinkuje na celý organismus a ne pouze na některý ze systémů. Je tedy ideální při vykonávání jakékoliv soustavné činnosti, vyžadující soustředění a koncentraci či schopnost okamžitě reagovat (některé sporty - tenis, motorismus, dálková automobilová doprava, atd.). Poslední a nezanedbatelnou vlastností guarany je její naprostá bezpečnost, užívání vyšší dávky není na závadu, přestože (či právě proto) je účinek vyšší dávky identický s dávkou doporučovanou. Guarana je skutečně bylinný přípravek moderní doby, guarana opravdu "funguje", bez nadsázky, guarana je novodobý elixír života. převzato z časopisu 100+1 (zahraniční zajímavost)

Doporučené dávkování:
Jedna až čtyři tablety denně, dle potřeby. Účinek je individuální, první zkušební dávka je čtyři tablety.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Guaranové tablety 60 tablet 453 Kč

Thermojetics - bylinný koncentrát

  slozeni

Nápoj Thermojetics je instantní směsí složenou z řady čajů a bylin, které příznivě ovlivňují průběh metabolizmu tuků v těle. Výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuků), který v organizmu probíhá. Kromě běžného tuku v těle podporuje i proces odbourávání LDL chloesterolu (tzv. špatného cholesterolu, který má nezanedbatelný podíl na vzniku kardiovaskulárních chorob). Podpora rozkladu kalorií má i tu výhodu, že nápoj Thermojetics dodává velmi rychle energii. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na podkožní tukové tkáně.

Nápoj Thermojetics je ideální doplněk buněčné výživy i programu ShapeWorks, protože posiluje její redukční účinky.

Nápoj Thermojetics lze užívat třemi různými způsoby:

sipka Kombinace s buněčnou výživou, pro zvýšení redukčního účinku. Při snížení příjmu kalorií pomocí F1 (koktejlu). Thermojetics pomáhá procesu štěpení tuků. Štěpí tukové zásoby, které jsou uloženy tam, kde je většinou mít nechceme (boky, hýždě, lýtka apod.).

sipka Udržovací režim. Pokud se neomezí přísun kalorií, Thermojetics bude štěpit nadbytečné kalorie a tím bude bránit nárůstu váhy, který by jinak mohl nastat.

sipka Jako samostatný redukční program. Vhodné pouze k mírnému dotvarování postavy nebo menšímu úbytku hmotnosti.

 

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť broskev 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť citrón 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - příchuť malina 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 100 g - skořice příchuť 1065 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát Thermojetics 50 g - příchuť malina 610 Kč

Cell Activator

slozeni
Cell Activator pomáhá buňkám organizmu pracovat na maximum. Z živin, které přijímáte, tak můžete získat maximální užitek.

Rostlinné a bylinné výtažky, B-vitamíny a minerály obsažené v Cell Activatoru pomáhají dopravit nezbytné živiny z potravy a potravinových doplňků přímo k jednotlivým buňkám.

Cell Activator Vám může dvakrát pomoci zhubnout:

Jednak dodá organizmu potřebnou energii, které Vám může chybět a za druhé, a to je možná ještě důležitější, pomůže tělu maximálně zužitkovat všechny živiny, které tělo potřebuje. Tento efekt je zvláště důležitý a pomáhá eliminovat známý jo-jo efekt, který je právě nedostatkem živin během redukce způsobený.

Z čeho se vlastně tento výrobek skládá?

Chlorea – tato řasa je mnohými odborníky považovaná za naprosto jedinečný zdroj výživy. Obsahuje vysoké množství beta-karotenu, vitamínu B, železa a proteinu.

Houba Shitake – obsahuje vysoké množství vitamínu B1, B2 a B6, které jsou nezbytné při tvorbě buněčné energie.

Kayenský pepř – obsahuje olej capsaicin, což je ostrá složka kayenského pepře napomáhající a podporující efektivní vstřebávání živin z potravy.

Zinek, Mangan, Měď – jsou to minerály hrající významnou úlohu při udržování buněčné energie
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Cell Activator 60 kapslí 556 Kč

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife H3O Fitness Drink sáčky 15x 15 g - dovoz USA originální receptura 813 Kč
Herbalife H3O Pro - sáčky 10 ks x 37 g 486 Kč

LIFTOFF - Citrón-Limetka

slozeni
Nastartujte svou energii na oběžnou dráhu pomocí LIFTOFF šumivého energetického nápoje, který Vám poskytne potřebnou podporu pro tělo i mysl pokaždé, když máte pocit jakoby Váš motor běžel naprázdno.

Liftoff je patentovaná energetická směs s kofeinem, která Vám umožní zůstat v pohotovosti a pomůže zlepšit soustředění.

Obsahuje také 100% DDD vitamínu C, který je účinným antioxidantem a 100% DDD vitamínů B, významných nutrientů, které jsou nepostradatelné pro zvýšené uvolňování energie.

Balení LIFTOFF  si můžete vzít s sebou kdykoliv a kamkoliv. Vyzkoušejte obě osvěžující příchutě: pomeranč nebo citrón-limetka.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy jsou určeny k doplňování běžné stravy a neměly by nahrazovat pestrou stravu. Tento výrobek se nedoporučuje pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Obsahuje přibližně 72 mg kofeinu v jedné dávce a nedoporučuje se osobám citlivým na účinky kofeinu. Nedoporučuje se konzumovat s alkoholem.

Návod k použití: vhoďte jednu tabletu do 250 ml vody a nechte rozpustit. Použijte 1 dávku denně.

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife LiftOff 10 tablet - citrón 491 Kč
Herbalife LiftOff 10 tablet - pomeranč 491 Kč

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife H24 Formula 1 Sport 780 g - čokoláda 1349 Kč
Herbalife H24 Formula 1 Sport 780 g - vanilka 1349 Kč

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE