V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Výrobky Herbalife z Aloe VeraKondicionér Herbal Aloe

 
Obsahují koncentrovanou aloe a hydratační složky, které vlasy čistí a hydratují a dodávají jim jemnost a hedvábný lesk. Hydratační kondicionér ještě podporuje účinky šampónu. Budete-li používat oba tyto přípravky, vaše vlasy budou zářit svěžestí.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Posilující kondicionér 250 ml 221 Kč

Bylinný nápoj z Aloe Vera - koncentrát

slozeni obrazek
Přírodní nápoj pro „vnitřní zdraví“. Všechny blahodárné živiny, které se nalézají v rostlině aloe vera jsou obsaženy také v Herbal Aloe Concentrate. Tento osvěžující, čistý nápoj pomáhá zklidňovat zažívací ústrojí a pomáhá přirozenému sebeočišťujícímu procesu, který probíhá v lidském organismu, případně napomáhá procesu detoxikace vyvolané buněčnou výživou. Herbal Aloe Concentrate je vyroben z prvotřídní aloe. Je obohacen o důležité enzymy, aminokyseliny a vitamíny. Ve spojení s heřmánkem, jehož mnohostranné účinky oceňovali již staří Řekové a který byl pro Anglosasy posvátnou bylinou, jsou účinky aloe ještě zesíleny. Herbal Aloe Concentrate má vysoký obsah vápníku a hořčíku a je zdrojem vitamínu A. Z nápoje je zcela odstraněn aloin, hořká látka, která se nachází v dužnatých listech aloe. Herbal Aloe koncentrát je vhodný jako prevence vzniku žaludečních vředů a vředů na dvanácterníku. Lidé trpící těmito chorobami si pochvalují tišící účinek tohoto nápoje.

DÁVKOVÁNÍ:
Smíchejte 3 - 4 uzávěry s vodou nejvýše třikrát denně. Pokud se Herbal Aloe Concentrate užívá společně s buněčnou výživou, doporučujeme užívat ho 4 uzávěry 3x denně během 1. týdne užívání – má příznivé účinky na organismus během detoxikace. Toto dávkování samozřejmě můžete snížit podle potřeby.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí brusinka 473 ml 769 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí mango 473 ml 769 Kč
Herbalife Bylinný koncentrát z Aloe s příchutí tradiční 473 ml 769 Kč

Aloe gel

slozeni
Přípravek určený k zevnímu užití. Gel se zklidňujícím účinkem vhodný zejména pro ošetření drobných spálenin a poštípání hmyzem. Doporučujeme uchovávat v chladu.

Kromě výtažku z Aloe Vera obsahuje tento přípravek také výtažky z indické rostliny gotu kola, heřmánku pravého a měsíčku zahradního.

gotukola Gotu Kola je rostlina pocházející z Indie a jihovýchodní Asie. Její použití zde má dlouhou tradici při léčbě poranění a kožních chorob. V Evropě je extrakt užíván k léčbě křečových žil a hemeroidů, hojení jizev, popálenin a poranění kůže, ke zmírnění zánětů kůže, vrásek, celulitidy, dále pak k energizaci organismu a podpoře paměti a cirkulace krve.
hermanek Heřmánek pravý je rozšířen v Evropě a v Asii, v severní Americe a v Austrálii. Anglové a Sasové si heřmánku vážili jako jedné z devíti posvátných bylin darovaných bohem Odinem k léčení světa. Rostlina má velmi typickou vůni - popisovanou starými Řeky jako "zemské jablko". Je uváděno, že heřmánek zlepšuje odchod nahromaděných střevních plynů, uvolňuje křeče, mírně zklidňuje, působí protizanětlivě, zabraňuje množení choroboplodných zárodků. Místně je používán při hemeroidech, zánětu prsní žlázy a bércových vředech.
mesicek Měsíček zahradní. Je uváděno, že měsíček vykazuje křeče uvolňující, mírně potopudný, protizánětlivý, krvácení zastavující, nepravidelné měsíčky upravující, rány hojící, stahující a choroboplodné zárodky ničící vlastnosti. Tradičně je používán k léčení žaludečních a dvanáctníkových vředů, při nepravidelné a bolestivé menstruaci, krvácení z nosu, bércových vředech, hemeroidech, alergických zánětech kůže, zánětech konečníku, zanícených kožních poraněních (místní použití).
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Zklidňující gel 200 ml 220 Kč

Zjemňující emulze pro ruce a tělo s Aloe

 
Bohatě hydratující krém s výtažky z Aloe Vera.
Napomáhá tomu, aby vaše ruce krásně hladce vypadaly i se tak cítily. Tato vyživující nemastná emulze zvláčňuje suché ruce aniž by zanechávala stopy.

Použití:
Používejte několikrát denně. Zvláště po umytí rukou, aby vaše ruce zůstaly hedvábně jemné.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Krém na ruce a tělo 200 ml 220 Kč
Herbalife Herbal Aloe Zjemňující emulze pro ruce a tělo 200 ml 220 Kč

Hydratační šampón Herbal Aloe

 
Hedvábný lesk suchým, poškozeným a barveným vlasům navrátíte s pomocí našeho nového hydratačního šampónu a kondicionéru Herbal Aloe. Tyto přípravky jsou vytvořeny speciálně za účelem revitalizace mdlých suchých vlasů.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Posilující šampón 250 ml 221 Kč

Tělové mýdlo Herbal Aloe

 
Zvláčňuje vyživuje a hydratuje pokožku.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Mycí tělový gel 250 ml 233 Kč
Herbalife Herbal Aloe Osvěžující tělové mýdlo 125 g 148 Kč
Herbalife Herbal AloeTělové mýdlo 400 ml 328 Kč

Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbal Aloe Sada kosmetiky 6 kusů 1240 Kč

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE