V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   Max LEAN EF

Nutriční hodnoty

MAxMuscle Max Lean EF

Max LEAN EF je jedním z nejlepších volně prodejných spalovačů tuku. Jedná se o jedinečný produkt, využívající optimální kombinaci spalovačů tuku a stimulátorů metabolismu. Hlavními složkami jsou synephrine (přírodní termogenní extrakt), kůra vrby bílé (přírodní alternativa aspirinu) a guarana (přírodní alternativa kofeinu).

 

 

Charakteristika účinných látek Max LEAN EF

Guarana - je jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein a několik dalších účinných látek. Guarana podporuje odolnost vůči fyzické a psychické únavě, zlepšuje krevní oběh, podporuje snížení hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerace organizmu po namáhavém výkonu, oddaluje proces stárnutí a omezuje pocit hladu. Stimulující účinky guarany přetrvávají až 6 hodin po použití a umožňují zvýšit fyzickou aktivitu aniž by způsobily některý z vedlejších účinků pozorovaných při častém pití kávy (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).
Citrus Aurantium - pro stimulaci metabolizmu (urychlení látkové výměny). Obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat a termogenezi, což má za následek i zvýšené využívání energie z tuků.
Přídavek extraktu z vrbové kůry (White Willow Bark), který obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylové) napomáhá termoregulaci. Rozšiřuje cévy v periferii organismu (vazodilatace) a tím odvádí vznikající odpadní teplo.
L-carnitin přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí se na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

 

Doporučené dávkování

- abyste si otestovali svoji individuální toleranci na tento přípravek, začněte s 1 kapslí před snídaní a další berte před obědem
- po otestování berte max. 3 kapsle denně ( např. 1 kapsli před snídaní, 1 kapsli před obědem 1 kapsli před svačinou)
- poslední kapsli však berte nejpozději v 15.00 hod.

 

Použití

Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Upozornění

obsahuje kofein a salicin (předchůdce aspirinu). Pokud jste citliví na aspirin nebo je aspirin vyloučený z Vaší diety, nepoužívejte výrobek. Výrobek by neměl být používán těmi, kteří berou MAO inhibitory, lidmi s vysokým krevním tlakem, diabetiky, těhotnými a kojícími nebo lidmi s perniciózní anémií, dysfunkcí ledvin a jater, trpící neurózou, depresemi, úzkostí, epiletickými záchvaty, srdečními nepravidelnostmi jakéhokoli typu, feochromocytomem, potížemi s močením a nebo zvětšením prostaty. Hned přerušte užívání a poraďte se s lékařem, pokud se objeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy. Skladujte mimo dosah dětí. Neposkytujte výrobek dětem do 18 let bez porady s lékařem.

 

Balení:

120 kapslí

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE