V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   Max LEAN PM

Nutriční hodnoty

MAxMuscle Max Lean PM

Max LEAN PM = NOČNÍ SPALOVAČ TUKŮ. Max Lean PM je novou verzí populárního spalovače tuků, která nedisponuje stimulačním účinkem, tzn. umožňuje bezproblémové použití v odpoledních i večerních hodinách

 

Na rozdíl od Max Leanu EF a DT nemá stimulační účinek. Právě naopak, má uklidňující účinek a je založený na synergické působení acetyl-l-karnitinu (nejkvalitnější forma karnitinu), l-tyrozinu (motivační aminokyselina potlačující „noční přejídání“), gugul sterony (působí na správnou činnost štítné žlázy a snižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu), kyseliny pantotenové (optimalizuje metabolizmus sacharidů). Kromě podpory spalování tuků MaxLean PM pomáhá zklidnit organizmus a zlepšit spánek a trávení. Extrakt z kozlíku lékařského pochází z přírodního zdroje. Výzkumy ukázaly jeho užitečnost při zklidnění a zlepšení spánku. Výtažek z kozlíku lékařského rovněž stimuluje peristaltiku (pohyb střev) čoz příznivě ovlivňuje trávení. Heřmánek je další bylinou, která byla přidána do MaxLean PM kvůli jeho zklidňujícímu a uvolňujícímu účinku na organizmus.

 

Doporučené dávkování

2 kapsle cca hodinu před spaním. Ideálně s lehkým bílkovinovým jídlem nebo jen s vodou. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Upozornění

Upozornění: Skladujte na suchém místě, mimo dosah dětí. Nikdy nesedejte za volant po použití, nepracujte se stroji a zařízením, nebo nedělejte jinou podobnou činnost. Neposkytujte výrobek dětem do 18 let bez porady s lékařem. Doplněk stravy - určeno pro zvláštní výživu - nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

 

Balení:

120 kapslí

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE