V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND   Compress FEVER Hardcore Fat Burner

Složení

Nutrend - COMPRESS FEVER

Jaké nejúčinnější spalovače tuku znáte? Synefrin a kofein jsou zaručená kombinace, guggulsterony představují absolutní špičku, kyselina hydroxycitronová (HCA) a L-karnitin nesmí v žádné redukční dietě chybět. A nyní si představte, že jsou všechny tyto účinné látky obsaženy v jednom jediném suplementu. A nejen to, ony jsou zde v tak silných koncentracích, jaké jsou na naprosté hraně možností pro legální prodej v České republice. To je COMPRESS FEVER. Spalovač s absolutně maximálním stimulačním a termogenně- akceleračním účinkem, jakého je možné při použití povolených látek dosáhnout!

 A to není vše. COMPRESS FEVER obsahuje i Bioperine® (černý pepř), který zvyšuje využitelnost zmíněných účinných látek o dalších 30 %! Porovnejte složení COMPRESS FEVER s jakýmkoliv jiným spalovačem, který lze zakoupit na českém trhu. Nenajdete lepší! A výsledky, kterých díky  COMPRESS FEVER  dosáhnete, Vám to jednoznačně potvrdí!

 COMPRESS FEVER  - maximální možná dávka účinných látek pohltí celé Vaše tělo a Vy na vlastní kůži ucítíte explozi energie. 

Svým složením ideálně zapadá do řady COMPRESS EXPAND. Využívá preparáty jen té nejvyšší kvality, jež jsou prověřené mnohaletými výzkumy. Vybrané účinné složky jsou na přírodní bázi, proto je tělo mnohem lépe vstřebává a využívá.

Co můžete očekávat po konzumaci COMPRESS FEVER:
Akceleraci metabolismu - Gugulipid® je registrovaná obchodní značka (spol. Sabinsa Corporation) pro vysoce funkční guggulsterony, standardizovaný extrakt z rostliny Commiphora mukul, hojně využívané v ajuvérdské medicíně k řešení obezity, hyperlipidémie (vysoká hladina tuků v krvi) a snižující hladinu LDL cholesterolu. Gugulsterony také působí na zvýšení činnosti štítné žlázy, tzn. zvyšují celkový metabolismu.

Stimulaci organismu – vysoký obsah stimulujících látek, kofein a synefrin, (extrakt z Guarany, extrakt z Yerba mate, extrakt Citrus aurantium, extrakt ze zeleného čaje) efektivně nabudí organismus a podpoří masivní vyrýsování svalů. Silný odvodňující (diuretický) efekt kofeinu a synefrinu nastoupí v tu pravou chvíli, kdy to potřebujete.

Zvýšení niterní termogeneze. Bioperine®, je thermonutrient, standardizovaný extrakt z plodů Piper Nigrum (černý pepř). Bioperine® zlepšuje vstřebatelnost živin až o 30%. Díky jeho zastoupení v COMPRESS FEVER je zabezpečena maximální možná absorpce dalších účinných látek. Absorpce (vstřebatelnost) je v těle klíčovým faktorem pro živiny, které mají být biologicky účinné. Díky své schopnosti zvyšovat vstřebávání živin je nazýván přírodním thermonutrientem a biologickým zesilovačem. Jakmile termogeneze nastane poptávka po živinách pro udržení metabolických pochodů se rychle zvyšuje.

Účinné hospodaření se zásobními tuky. Díky výzkumy ověřené kombinaci špičkových preparátů Garcitrin® a L-Carnitin (Carnipure™ – značkový produkt švýcarské společnosti Lonza) dochází k efektivnímu hospodaření s podkožními tuky. Synergická spolupráce těchto dvou látek zvyšuje jejich individuální efektivnost. Garcitrin®, vědci ideálně navržená kombinace kyseliny hydroxycitrónové (HCA) a garcionlu, je prokazatelně účinný při potlačování syntézy mastných kyselin, cholesterolu a tuků (lipidů).L-Carnitin je látka nezbytně důležitá pro efektivní využívání tuků. S intenzivním tréninkem potřeba L-Carnitinu stoupá, jeho nedostatek zabrání využívání tuků.

Pro dosažení maximálního efektu redukční či rýsovací fáze vám doporučujeme COMPRESS FEVER kombinovat spolu s dalšími produkty této řady. Optimálního vyladění formy dosáhnete spolu s COMPRESS COLOSTRUM, COMPRESS N. T. COMPRESS WHEY AMINO 10000.

 

Doporučené dávkování

3 cps ráno nalačno (cca 30 min. před snídaní) a 3 cpas v poledne (cca 30 min. před obědem)
užívat pravidelně 3 týdny, pak 1 týden pauza a opět 3 týdny užívání
neužívat před spaním
 

 

Použití

Doporučujeme konzumovat COMPRESS FEVER 2x denně 3 tablety, ráno a v poledne. Pro rychlou vstřebatelnost do organismu doporučujeme konzumaci nalačno. U senzitivních jedinců doporučujeme dobu hladovění po užití COMPRESS FEVER zkrátit na minimum. Nedoporučujeme užívat v podvečerních až večerních hodinách, vzhledem maximálnímu nabuzení. Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Balení:

120 kapslí

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE