V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Cílené doplňky Herbalife
Tang Kuei

slozeni
Posilující nutriční výrobek speciálně vyvinutý pro ženy.
Je bohatým zdrojem vitamínu B, vápníku, železa, hořčíku a esenciálních olejů. V Číně je Tang Kuei často považován za „vznešenou bylinu“ a je používán při vaření ke zvýšení nutriční hodnoty pokrmů. Složení výrobku podporuje blahodárné účinky heřmánku na ženský organismus, který používali už staří Řekové a Anglosasové. Vhodný při PMS, bolestivé menstruaci a jiných ženských problémech. Pomáhá snižovat napětí v hladké svalovině.

DÁVKOVÁNÍ:
1 - 3 tablety denně.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Tang Kuei Plus 60 tablet 316 Kč

Herbalifeline

slozeni
Na srdce a krevní oběh.
Pomocí omega-3 mastných kyselin, blahodárně působí na srdce a krevní oběh. Herbalifeline je obzvláště bohatý na mastné kyseliny omega-3, zejména eicosapentaenovou kyselinu (EPA) a dokosahexaenovou kyselinu (DHA) a dodává široké spektrum více než 20 lipidů z darů moře. Antioxidační působení zajišťuje: Octacosanol: látka, která je obsažena v oleji z obilných klíčků. Vitamín E: životně důležitý v tucích rozpustný vitamín. Selén: stopový prvek, který je nezbytný pro lidské zdraví. Využívá též blahodárných účinků plodů hlohu, který po staletí užívali jak západní, tak i čínští bylinkáři. Nechutná rybinou, takže se vám dostanou všechny důležité výživné faktory z darů moře bez nepříjemné pachuti a zápachu. Lehce se polyká.

DÁVKOVÁNÍ:
1-3 kapsle denně s jídlem. Výrobek není určen pro děti do 3 let
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Herbalifeline 90 kapslí 650 Kč

Schizandra Plus

slozeni
Pročištění a ozdravení dýchacích cest.

Schizandra Plus působí zejména na pročištění a ozdravění dýchacího ústrojí a má rovněž silné antioxidační účinky.Barevné bobule schizandry, keře z čeledi šácholanovitých, byly hlavní součástí čínského bylinkářství po staletí a proslavily se po celé Asii svými blahodárnými účinky na lidský organizmus. Plody schizandry jsou považovány za bohatý přírodní zdroj adaptogenů, látek které pomáhají organizmu přizpůsobovat se změnám prostředí. Antioxidační účinky zajišťuje široké spektrum látek: Octacosanol: látka, která je obsažena v oleji z obilných klíčků. Vitamín E: životně důležitý v tucích rozpustný vitamín, který má antioxidční účinky a brání rozpadu esenciálních lipidů včetně omega-3 mastných kyselin. Selén: stopový prvek, který je nezbytný pro lidské zdraví. Je spojen s metabolismem tuků a vitamínem E a je rovněž důležitý jako kofaktor při produkci antioxidantu glutathioninu. Ascorbylpalmitát: v tucích rozpustná forma vitamínu C, která vykonává antioxidační aktivity charakteristické pro vitamín C v lipidech a tukových tkáních těla.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta 2x denně, nejlépe s jídlem ráno a večer.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Schizandra 60 tablet 389 Kč

RoseOx

slozeni
Klíčový prvek komplexního antioxidačního programu.

Vyrobeno z rozmarýnového extraktu, jehož antioxidační vlastnosti ve spojení s unikátní kombinací bylin v RoseOx působí proti volným radikálům a tak chrání organizmus na buněčné úrovni. Volné radikály jsou nebezpečné látky, se kterými se v dnešním znečištěném životním prostředí setkáváme všude. Zvláště ohroženi působením volných radikálů jsou kuřáci a lidé žijící ve větších městech, kde je ovzduší znečištěno exhalacemi. Pravidelné užívaní RoseOx zajišťuje potřebou hladinu karnosinové kyseliny, což je výchozí bod růstu antioxidačního působení jiných látek, zejména vitamínu E. Antioxidanty zlepšují imunitu a zpomalují předčasné buněčné stárnutí. RoseOx je první z nové generace antioxidantů s kaskádovým efektem. Kaskádovým efektem označujeme unikátní schopnost aktivní látky měnit se do řady postupně aktivních forem, což pomáhá vytvořit silnější a déle trvající efekt. RoseOx má širokou schopnost regenerovat jiné antioxidanty včetně vitamínu E. Nejlepších výsledků dosáhnete ve spojení s Schizandra Plus.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta denně nejlépe s jídlem.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife RoseGuard 60 tablet 658 Kč

Xtra-Cal

slozeni
Pomáhá jako prevence osteoporózy.
Xtra-Cal je naplněn nejkoncentrovanější dostupnou formou vápníku, kromě toho je obohacen o další vitamíny a minerály které zlepšují zdraví vašich kostí. Xtra-Cal obsahuje vitamín D, který pomáhá při vstřebávání vápníku a hořčík, který chrání vaše kosti, srdce, tepny a pomáhá udržet optimální krevní tlak. Xtra-Cal je obohacen také o přesličku, rostlinu která je bohatá na křemík, stopový prvek, který je nepostradatelný pro správný vývoj kostí.

DÁVKOVÁNÍ:
1 tableta 2x – 3x denně s jídlem.
Výrobek Cena Počet Kusů Celkem
Herbalife Xtra-Cal 90 tablet 316 Kč

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE