V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND     
     
   Buněčná výživa - dávkování
       
Redukční režim

Úprava tělesné váhy směrem dolů (cca 5 kg za měsíc). Koktejl z Fl nahrazuje dvě denní jídla, nejlépe snídani a večeři (koktejl je "tekuté jídlo"). Doporučuje se užívat tablety Fiber & Herb a F5 (cell-u-loss) asi půl hodiny před jídlem nebo koktejlem, protože snižují chuť k jídlu. Ostatní tablety těsně před jídlem. Nejlépe v poledne jedno lehké teplé jídlo, které by nemělo obsahovat cukry, tuky a uzeniny. Vyhýbat se mini jídlům (chipsy, krekry apod.) a slazeným nápojům, tvrdému alkoholu (zastavuje hubnutí na 3-5 dní), pivu (je kaloricky vydatné) a omezit kofeinové nápoje (odvodňují organizmus – místo nich doporučujeme guaranové tablety).

Tip:  Doporučujeme do každého koktejlu přidat 1 kávovou lžičku vlákniny – psyllia. Více informací zde

Regenerační režim
Bez úpravy tělesné váhy; většinou 1 až 2 kg lidé přesto zhubnou. Pokud je i tento malý úbytek váhy nežádoucí, doporučujeme nahradit koktejlem z Fl ne dvě, ale jen jedno jídlo. Pokud po 30 dnech koktejl zbude, můžete ho spotřebovat samotný, bez tablet. Tablety se užívají těsně před jídlem.
Realimentační režim
Režim přibírání svalové hmoty. K běžné denní stravě (nejméně 3 jídla denně) se pije 3x denně koktejl z Fl ("desert") a berou tablety F2-F5. Pokud se nejedná např. o regeneraci po dlouhé nemoci apod. je potřebné intenzivně cvičit. Při užívání buněčné výživy v tomto režimu doporučujeme ke kompletu F1-F5 přidat jeden koktejl F1 nebo 2ks. bílkovinného doplňku PPP.
 
Režim
Jídlo
F1 - koktejl
 
F2 - tablety
fiber & herb
F3 - tablety
multivitamin complex
F5 - tablety
cell-u-loss
redukční
1x (lehké)
2x
3 x 2
3 x 1
3 x 1
regenerační
1x - 2x (běžné)
2x - 1x
3 x 2
3 x 1
3 x 1
realimentační
3x (běžné)
3x
3 x 2
3 x 1
3 x 1
 

Všeobecné pokyny: Tablety se užívají vcelku, není vhodné je řezat či kousat. V případě, že Vám vadí velikost tablet, obraťte se na svého distributora s žádostí o drtič tablet (cca. 150,- Kč). Tablety se normálně berou 3x denně (kromě níže uvedených výjimek). Zbytek výrobku, který zůstane po 30 dnech, můžete samozřejmě dobrat další měsíc.Zapomenete-li si např. v poledne vzít tablety, je nutno večer vzít i zapomenuté, protože je třeba dodržet denní dávku všech tablet. Každou dávku tablet je nutno zapít nejméně 0,2 l tekutiny. Mimo tohoto množství je nutné výrazně zvýšit příjem tekutin, alespoň na 3 litry denně, hlavně v 1. týdnu. Je to z důvodu zvýšení hladiny škodlivých látek, které se uvolňují z trávicího traktu a tukových tkání, procházejí krevním oběhem a vylučují se močí, zejména v prvních dnech kůry – tzv. Detoxikace. Jde-li o dlouhodobě nemocného člověka, lze začít s 1/3 dávky a postupně ji zvyšovat, jako u starších lidí. Pokud zákazník užívá pravidelně jakékoli léky, před započetím kůry je nutná konzultace s lékařem.

 
Příprava koktejlu: Jedna zarovnaná polévková lžíce (cca. 9g) se rozmíchá (nejlépe el. mixérem) do 0,2 l oblíbené tekutiny, nejlépe do nízkotučného mléka. Lze použit i vodu, čaj, džus, bílý nebo ovocný jogurt, netučný tvaroh apod. Pozor: asi 40 % dospělé populace již nemá enzymy potřebné pro trávení mléka, a proto jej nemohou pro přípravu koktejlu použít. Zejména u redukčního režimu pozor na další přísun kalorií (ovocné šťávy, ovoce - banány, hroznové víno apod.).
 
Tip:  Doporučujeme do každého koktejlu přidat 1 kávovou lžičku vlákniny – psyllia.
Více informací zde
 
Dávkování pro děti:
děti do 4 let - pouze Fl v množství 0,11g koktejlu x váha dítěte v kg
děti od 4 do 8 let - 1/3 dávky pro dospělé (tablety jen 1x denně)
děti od 8 do 12 let - 2/3 dávky pro dospělé (tablety jen 2x denně)
děti nad 12 let - plná dávka jako pro dospělé
 
Dávkování pro zákazníky nad 60 let:

Doporučuje se začít třetinovou dávkou, po 3-5 dnech, pokud se cítíte dobře zvýšit na dvě třetiny a po dalších 3-5 dnech nasadit plnou dávku pro dospělé. Snížená dávka znamená např. 1/3 – tablety se berou jen 1x nikoli 3x denně, dávkování koktejlu je stejné)

 

Poznámka - Před užíváním buněčné výživy v jakémkoli režimu je nutná konzultace s lékařem u osob léčených perorálními antidiabetiky (léky k léčbě cukrovky), diuretiky (léky na odvodnění) a antihypertentívy (léky na vysoký krevní tlak). Osoby trpící chorobami srdce, jater, vředovou chorobou, osoby po mozkové mrtvici a těhotné a kojící ženy by se rovněž před užíváním měly poradit s lékařem. Výrobek není vhodný pro osoby s celiakií, nesnášenlivostí laktózy a osoby alerigické na včelí produkty.

 

 

 

 

Nová etiketa

 

 

Nová etiketa

 

 

Nová etiketa

 

 

Nová etiketa

 

 

Nová etiketa

 

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE