V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND  

   
     
 
THERMOJETICS
 

  BYLINNÝ KONCENTRÁT - dávkování
 
  Zásady samostatného redukčního programu:  
     
 

THERMOJETICS: Základem programu Thermojetics je zvýšení hladiny energie v těle tak,  aby se spotřeboval  přebytečný tuk. Když je vydání energie  větší než její dodávka z potravinových kalorií, přetváří tělo tuky v energii a vyrovnává tak rozdíl. Správné energetické rovnováhy lze dosáhnout  buď snížením příjmu energie (kalorií), zvýšením vydávání energie nebo kombinací obou způsobů.

 
     
 

SNÍŽENÍ PŘÍJMU ENERGIE: Hlavními zdroji potravinových kalorií jsou cukry, tuky, bílkoviny a alkohol. Cukry a bílkoviny dávají  4 cal./g (16,8 kJ/g), alkohol 7 cal./g (29,4 kJ/g) a tuk 9 cal./g (37,8 kJ/g). Zatímco všechny  kalorie mohou dodávat tělu energii, nejsou všechny kalorie stejné, jde-li o ukládání tuků.  Přebytečné kalorie z  tuků se mění snáze na tuk v těle než kalorie z jiných zdrojů. Z hlediska Thermojetics je strava s nízkým obsahem tuku a mírným obsahem bílkovin a cukrů ideální.  Alkohol, cukr a sůl  používejte  zdrženlivě. Klíčem k úspěchu je snižování příjmu tuků.

 
     
  ZÁKLADNÍ PRINCIPY STRAVOVÁNÍ S THERMOJETICS:  
     
 

1. Protože tuk ve stravě se mění na tuk v těle s téměř 100 % účinností, je základním principem Thermojetics vyhýbat se tučným jídlům. Jsou v tom zahrnuta jídla smažená, oleje, majonézy, sádlo, máslo, margarín, plnotučná mléka, a mléčné výrobky - kysaná smetana, většina sýrů, šlehačka apod., konzervovaná masa, tučná masa, olivy, avokádo, banány, hroznové víno, bramborové lupínky, hranolky, ořechy, salátové omáčky (např. tatarská).

 
     
 

2. Jezte pestrou stravu včetně čerstvé zeleniny všeho druhu, celozrnné pečivo, čerstvé ovoce, luštěniny, nízkotučné mléčné výrobky a libová masa. Docílit zdraví správnou stravou je důležitou součástí programu Thermojetics.

 
     
 

3. Omezujte jídla z bílé mouky, cukr, bílou (výběrovou) rýži a konzervovaná masa. Kromě toho, že mají snížený obsah vláken, je při zpracování používán většinou tuk, který prodlužuje trvanlivost.

 
     
 

4. Snažte se jíst denně alespoň tři kaloricky vyrovnaná jídla za použití programu Thermojetics.

 
     
 

5. Alkohol, cukr a sůl používejte jen velmi mírně.

 
     
 

Poznámka: Určité nápoje, koření a byliny včetně čaje, papriky a bílé hořčice podporují proces Thermojetics. Můžete je zahrnout do vašeho programu.

 
     
 

ZVÝŠENÍ VÝDEJE ENERGIE:  Zásadní způsob jak zvýšit výdej energie z těla je zvýšení aktivity. Zvýšení činnosti přirozeně zvyšuje výdej energie. Prodlužte si každý den dobu stání nebo chůze místo sezení a ježdění. K nejúčinnějším  způsobům zvýšení výdeje energie patří aerobic, kardiovaskulární cvičení, rychlá chůze, jogging, jízda na kole, bruslení, veslování atd. Jiným způsobem zvýšení metabolické hodnoty a výdeje energie je posilování svalstva. Tkáň svalstva je energeticky aktivní a spotřebuje více kalorií. Běžné doporučení, jak zvýšit aktivitu je cvičit aerobic 3x 20 minut týdně a posilovat 2x 20 minut týdně.

 
     
 

NÁVOD NA STRAVOVÁNÍ S PROGRAMEM THERMOJETICS: Následující průvodce stravováním s programem Thermojetics je jednoduchý. Je rozdělen do tří sloupců   a pěti řad představující různé skupiny potravin. Jednoduše řečeno, potraviny ze sloupce Kdykoliv můžete jíst opravdu kdykoliv. Potraviny ze sloupce Občas si zvolte k jídlu nejvýše 2x denně, ze sloupce Výjimečně nejvýše 2x týdně. Při dodržování tohoto pravidla budete konzumovat málo tučnou, nízkokalorickou stravu.

 
     
 

SKUPINY POTRAVIN: Průvodce stravováním s programem Thermojetics rozděluje potraviny na čtyři skupiny: vlákniny  a obiloviny, ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a proteiny. Je také celá řada různorodé stravy. Pro průběžnou kontrolu denního příjmu kalorií použijte doporučené velikosti porcí i počet porcí dle návodu.

 
     
  Skupina 1:  
 

Obsahuje chléb, suchary, pečivo, obilniny, vlákniny, atd. Průměrná velikost porce této skupiny je jeden krajíc chleba  nebo jiného pečeného výrobku, 1/2 šálku obilnin nebo jiné zrnité (vlákninové) potravy, tři suchary.

 
     
  Skupina 2:  
 

Skupina ovoce a zeleniny. Velikost porce je jeden kus ovoce, půl šálku hroznů nebo jahod (třešní, malin, ostružin, angreštu, apod.), dva plátky melounu, jeden šálek plátkového ovoce nebo jeden pohár čerstvé zeleniny.

 
 

Skupina 2 je v programu důležitá, protože potraviny obsahují hodně vody. Zvolte si alespoň pět druhů této skupiny každý den.

 
     
  Skupina 3:  
 

Je to strava mléčná. Velikost porce je jeden  šálek mléka, jogurtu a podobných mléčných výrobků nebo 30 g  běžného sýra.

 
     
  Skupina 4:  
 

Obsahuje potraviny s vysokým obsahem bílkovin (proteinů). Doporučená velikost porce je 100 g masa, drůbeže, ryby, nebo jeden šálek vařeného hrášku, fazolí či čočky.

 
     
 

K účinnému snížení množství tuku v těle se doporučuje pro každou skupinu určitý počet porcí denně.

 
  Skupina 1 - 4 porce denně  
  Skupina 2 - 5 porce denně  
  Skupina 3 - 2 porce denně  
  Skupina 4 - 2 porce denně  
     
  Není nutné průběžně počítat kalorie v potravinách. Pokud budete dodržovat doporučený program, budete přijímat denně 1200 kcal (5040 kJ), z toho 20 % tukových  
  Jestliže používáte program Thermojetics k udržení váhy, můžete si zvýšit počet porcí všech skupin. Přednostně volte potraviny ze skupiny kdykoliv.  
     
 

Poznámka: Doporučuje se u programu Thermojetics i u všech jiných druhů diet, případně udržování váhy, poradit se s lékařem, zejména u dětí,těhotných a kojících žen, vždy u osob s chronickým onemocněním ledvin a u diabetiků..

 
     
 

Průvodce Stravováním Thermojetics

  Kdykoliv Občas Vyjímečně

Skupina 1

(chléb a obiloviny)

Celá obilná zrna včetně ovesné mouky, rýže hnědá, celozrnný pšeničný chléb nebo rohlík, suchary Vdolky, vafle, sladké obilniny, koláče, celozrnné pečivo Bílé pečivo, koláče, francouzské rohlíky, zákusky, nádivky

Skupina 2

(Ovoce a zelenina)

Všechno ovoce, zelenina především zelená a žlutá, bílé brambory, zeleninové džusy, neslazené ovocné šťávy Sušené ovoce, 4 olivy, konzervovaná zelenina,  neslazený ovocný džus Slazené ovocné nápoje, zavařeniny, 1/2 šálku hranolků, 3 Dg chipsů

Skupina 3

(Mléčné výrobky)

Suchý tvaroh, podmáslí, nízkotučné sýry,  netučný jogurt 2 % nízkokalorické sýry,      2% nízkotučné mléko, jogurt, mléčná zmrzlina 4 % plnotučný sýr měkký          i tvrdý, smetanový jogurt, zmrzlina

Skupina 4

(Bílkoviny)

Čerstvé ryby  včetně tresky, lososa, tuňák nebo losos v konzervě, bílé kuřecí maso, svíčková vepřová, vaječné bílky, fazole, čočka Ryba včetně herinků, makrel, pstruhů a sardinek, tmavá masa, drůbež, hovězí biftek, libová šunka, vepřové plecko, ledvinky, telecí a jehněčí maso, sójové boby Smažené ryby a drůbež, tuňák  v oleji, řízky, vepřová a hovězí pečeně,  3 plátky slaniny, klobásy, konzervované hovězí maso, hot dog, žebírko
Různé Přesnídávka - dva šálky  pražené kukuřice nebo obilné chipsy (bez tuku) 1 lžička oleje (na den), másla majonézy, margarínu, 1 suchý koláč či perník, piškot, preclík 1 lžíce kyselé smetany či smetanové omáčky, 1 dílek čokolády, kandovaná tyčinka, plátek paštiky, 3 Dg ořechů
 
     
  Doporučené dávkování Thermojetics:  
     
 

Jedna „mocca“ lžička do 0,2 l tekutiny (studená nebo horká voda) dvakrát denně. Nejlépe ráno, místo ranní kávy a po obědě. Vzhledem k tomu, že Thermojetics je čajový koncentrát lze ho samozřejmě možné míchat i do černého nebo zeleného čaje. Toto dávkování je vhodné zejména když chceme dosáhnout rychlého přílivu energie. Pokud denní dávku (2 „mocca“ lžičky) rozmícháte ve větším množství vody (ideální je třeba 1,5l láhev) a budete upíjet průběžně Thermojetics Vám pomůže potlačit pocity hladu. Nedoporučujeme pít na lačno, protože u citlivějších osob může vyvolat nepřijemné pocity. Lidem, kteří mají vyzkoušeno, že po kávě, kterou vypijí večer nemohou spát nedoporučujeme konzumaci v pozdních odpoledních hodinách nebo večer, protože může mít stejné „následky“.

 
     
  Thermojetics můžeme užívat třemi různými způsoby:  
     
  1) V kombinaci s Buněčnou výživou – tento způsob užívání má tu výhodu, že nemusíte úzkostlivě hlídat jednotlivé skupiny potravin a proto jej také našim klientům doporučujeme. Princip je jednoduchý, protože snížíte přísun kalorií nízkoenergetickou náhradou jídla (koktejl F1) Thermojetics pomáhá přirozenému procesu štěpení tuků, který v organizmu probíhá a štěpí tuky, které jsou uloženy tam, kde je většinou mít nechceme. Kombinaci Thermojetics + Buněčná výživa považujeme za nejoptimálnější kombinaci výrobků při redukci hmotnosti.  
     
  2) Samostatně v redukčním režimu, což je popsáno výše. Tento způsob je poněkud náročnější, ale pokud máte pevnou vůli, výsledky se určitě dostaví.  
     
  3) Samostatně jako udržovací program. Udržovací program je určen pro klienty, kteří jsou se svou aktuální váhou spokojeni, nicméně se obávají toho, že by se v důsledku konzumace pokrmů, které zrovna nepatří do skupiny racionální výživy mohla jejich váha zvýšit. Udržovací program spočívá v nepravidelné konzumaci nápoje Thermojetics, zejména pak po „dietním prohřešku“.  
 
     
 

 

 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE